Counter Strike 1.6 servery

PB CS 1.6 ZakaleneZraky
YouTube kanal ZakaleneZraky Steam skupina ZakaleneZraky Facebooku skupina ZakaleneZraky PB CS 1.6 ZakaleneZraky
cs 1.6 Cs 1.6 Pub server 93.184.69.132:27053 Pripojiť
cs 1.6 Cs 1.6 Snow server 93.184.69.132:27054 Pripojiť
cs 1.6 Cs 1.6 Jailbreak#1 server 93.184.69.132:27055 Pripojiť
cs 1.6 Cs 1.6 Aim/Awp server 93.184.69.132:27056 Pripojiť
cs 1.6 Cs 1.6 Fy server 93.184.69.132:27057 Pripojiť
cs 1.6 Cs 1.6 GunGame server 93.184.69.132:27058 Pripojiť
cs 1.6 Cs 1.6 Dust2 server 93.184.69.132:27059 Pripojiť


DOMOV FORUM BLESKOVKY NOVINKY CS 1.6 PORTÁL CS 1.6 NÁVODY STAHUJ Cs 1.6 NAHLÁS CHEATER-a UNBAN SK/ENG BANLIST

Nokia 3310. Legenda je späť
Nokia 3310. Legenda je späť
Nvidia Geforce GTX1080Ti
Nvidia Geforce GTX1080Ti
Alien: Covenant 20th Century FOX Trailer
Alien: Covenant - Trailer
WONDER WOMAN Premiera filmu 1. jun 2017
WONDER WOMAN 1. jún 2017
XPG CLAN CUP Summer 2017 TURNAJ CSGO a FIFA17
XPG CLAN CUP Summer 2017


ESWC 2012

Minulý ročník tejto úžasnej svetovej prestížnej súťaže sme spomenuli len okrajovo v jednej newske (presnejšie tejto - LINK). Víťazom ročníka 2011 bol už teraz neexistujúci SK Gaming (v zostave RobbaN, face, Delpan, GeT_RiGhT, f0rest) a víťazom female turnaja bol UBINITED (v zostave potter, bENITA, jso, ali, missharvey). Vtedy sme sa venovali len Counter-Strike 1.6. Dnes, kedy už CS 1.6 neexistuje, vám však prinášame newsku z najnovšej Counter-Strike: Global Offensive a StarCraft 2!

Ročník 2011 bol mimoriadne úspešný. Všetky turnaje vo všetkých hrách (CS 1.6, CS 1.6 female, CS:S, FIFA 2011, TMNF a SC2) boli oficiálne, teda neboli žiadne "vedľajšie". Nás však vtedy zaujímali len turnaje v CS 1.6 a CS 1.6 female, ktoré mali príjemné prizemoney v podaní $3,000 a $25,000. Pre Švédov je turnaj ESWC pravdepodobne prekliaty, pretože ESWC titul šampióna konečne po 8 rokoch poputoval do Švédska - víťazom sa stal SK Gaming. Prvým švédskym tímom, ktorý vyhral ESWC bol team9 v roku 2003, kedy sa konalo aj prvé ESWC(!) Od toho roku sa nikomu nedarilo získať prvé miesto, teda aspoň Švédom nie. Pokračovali nešťastné pokusy a to - druhé miesto a lá SpiXel - rok 2004, druhé miesto a lá Fnatic - rok 2006 a druhé miesto a lá SK Gaming v roku 2010. Naopak, dievčatám sa darilo výborne. Presnejšie sa darilo len tímu zo Severnej Ameriky - UBINITED, pre ktorého bol titul z roku 2011 už štvrtým! Predošlé tri tituly však získal pod iným tagom, SK Gaming, a to v rokoch 2007, 2008, 2010. A teda môžme tieto dievky v tomto zložení radiť medzi najúspešnejších súťažiacich v celej histórii turnaja. O CS:Source turnaji nebolo poriadne ani slychu.

Je však rok 2012 a je až neuveriteľné, čo sa všetko stihlo za ten čas od minulého roku zmeniť. Turnaje v hrách sa začali deliť na Official (teda oficiálne) a Promotion (teda propagačné). Official turnaje pozostávajú z titulov DotA 2, FIFA 2013, Shootmania Storm, StarCraft II, Tekken Tag Tournament 2 (1vs1) a TrackMania Nations Forever. Promotion turnaje sú v zložení Counter-Strike: Global Offensive, League of Legends, TrackMania Canyon a Tekken Tag Tournament (2vs2). Ako si môžete všimnúť, CS 1.6 a CS:S boli vypustené a nahradené CS:GO. Môžme tak konečne očakávať prvý obrovský medzinárodný turnaj (aj keď len "promotion"), v ktorom si zahrajú 1.6 a Source hráči po boku a proti sebe a aby zistili, kto z nich je najlepší. Skvelým príkladom mixu 1.6 a Source hráčov je NiP, ktorého 3 z 5 hráčov sú z pro 1.6 scény. Týchto troch hráčov hádam netreba ani spomínať, nieto ešte predstavovať. Hre tím dominoval už od jej vydania a za ten čas stihol vyhrať rôzne online a offline turnaje a kvalifikácie, napr. GO4CS:GO Cup, ESWC Nordic Kvalifikácia, SteelSeries GO a DreamHack Valencia 2012 a bol oficiálne porazený len jediný raz, a to online v zápase proti tímu SY_b. Do turnaja nastupuje ako najväčší favorit na titul. Podľa ľudí, ktorí túto scénu pozorne sledujú, tak podľa nich jediným tímom, ktorý môže Ninjom konkurovať je VeryGames, ktorý je považovaný ako najlepší CS: Source tím za posledné roky - dokonca práve on vyhral ESWC 2011 v CS:S. Prv sa však tento tím musí prebojovať turnajom ESWC France 2012, ktorý je aj kvalifikáciou pre hlavný medzinárodný turnaj (to by však pre VG nemal byť problém). Ďalšími vysoko favorizovanými tímami, sú Area 51, ktorý je takisto mixom Source a 1.6 hráčov, prevažne však známych v Amerike a ProGaming.TD na čele s CS 1.6 legendou Raphaelom "Cogu" Camargom. Ďalšími, no menej favorizovanými tímami, ktoré sú akýmsi mixom 2 CS titulov sú fm.TOXiC s bývalým, pomerne známym CS 1.6 hráčom Andrém "BARRBARR" Möllerom, LowLandLions s CS 1.6 hráčom Chrisom "chrisJ" de Jongom a s takisto CS 1.6 hráčom Manuelom "approx" Zeitzom. Ďalej nám zostávajú už len 3 tímy, z toho 2 pozostávajú a pochádzajú z čisto jednej verzie CS-ka. Z tej Source verzie to je Anexis, ten je známy aj svojou CS 1.6 divíziou. Tým druhým tímom je ESC Gaming, ktorý je legendou 1.6 verzie, na čele s Filipom "NEO" Kubskim. Ostal nám už len tím n!faculty, ktorý sa dostal do turnaja na poslednú chvíľu, dá sa povedať, že šťastím. Organizátori ESWC totižto mohli do turnaja pozvať 3 tímy. Tak sa aj stalo. Pozvánky obdržali tímy ProGaming.TD, ESC Gaming a RuSh3D, ktoré ich aj prijali. No posledný, ruský RuSh3D, ktorý pozostával z bývalých CS 1.6 hráčov, sa rozhodol turnaja nezúčastniť. Dôvodom bol odchod bratov Mihaila "Dosia" a Sergeya "Fox" Stolyarovcov k tímu Virtus.pro (viac info o prechode tu - LINK). Organizátori tak potrebovali rýchlo nájsť vhodnú náhradu a našli ju práve v podaní n!faculty.

Ženským tímom, ktorý je najväčším favoritom na zisk titulu je UBINITED, ktorý vydržal zostať v rovnakej zostave aj po výhre CS 1.6 titulu z minulého roka. Tento tím už nemôžu ohroziť tímy ako Moscow Five fe alebo Millenium fe, ktoré boli špičkou posledných rokov v CS 1.6 - Millenium už pozostáva z iných žien a M5 pravdepodobne ešte neuskutočnil prechod z 1.6 na GO. Za to však UBINITED môžu ohroziť tímy ako Team ALTERNATE aTTaX s hráčkami ako napr. Zainab "zAAz" Turkie alebo Irene "iRene" Sánchez a O+ (ktorý sa však pôvodne mal volať PINK ZINIC a mala v ňom hrať Mayra "IpSa" Perez-ová) s hráčkami ako Ivelina "HellRose" Danova a Anna "aNNa" Nordlander. Female turnaja sa dokonca zúčastní aj iNfernity Ladies (teda viac česko, než slovenský) s hráčkami ako Katarína "LejuskA" Takáčová a Nikol "Maiuska" Janečková. Celý tím stihol pred ESWC vyspovedať aj portál PLAYzone.cz - LINK. My dievčatám takisto veľmi držíme palce! Zvyšné tímy sú viac-menej nepodstatné a preto ich neuvedieme.

iNfernity Ladies na bootcampe v Prahe pred ESWC (z ľava z dola - Maiuska, Glee, jance., LejuskA, AmazonQa)
 iNfernity Ladies Bootcamp Prague (ESWC 2012)


Portál HLTV.org pred ESWC uskutočnil aj jeden pekný "mini-projektík" v podaní rozhovorov s hráčmi účastniacich sa tímov - každý jeden hráč musel odpovedať na pekné množstvo v skutku zaujímavých otázok - napr. ako sa tím pripravoval a trénoval, kto v tíme plní akú funkciu a pod. Všetky tieto rozhovory môžte nájsť nižšie na uvedených linkoch. Rozhovory sú v angličtine.

Interview s Korym "semphis" Friesenom z tímu Area 51 - LINK
Interview s Brandonom "weber" Weberom z tímu fm.TOXiC - LINK
Interview s Casperom "ruggah" Duem z tímu Anexis - LINK
Interview s Filip "NEO" Kubski z tímu ESC Gaming - LINK
Interview s Chrisom "chrisJ" de Jongom z tímu LowLandLions - LINK
Interview s Raphaelom "cogu" Camargom z tímu ProGaming.TD - LINK
Interview s Tobiasom "Troubley" Tabbertom z tímu mousesports - LINK
Interview s Richardom "Xizt" Landströmom z tímu Ninjas in Pyjamas - LINK
Interview s Christophom "disruptor" Dölgerom z tímu n!faculty - LINK
Interview s Edouardom "SmithZz" Dubourdeauxom z tímu VeryGames - LINK

Podobný "projektík" si prichystal aj samotný tím UBINITED, teda aspoň jeho hráčka, Stephanie "missharvey" Harvey, ktorá sa takisto snažila vyspovedať každý tím, resp. hráčku z neho. Všetky tieto rozhovory môžte nájsť nižšie na uvedených linkoch. Rozhovory sú v angličtine.

Interview s Janou "jance." Kozákovou z tímu iNfernity Ladies - LINK
Interview s Ivelinou "HellRose" Danovou z tímu O+ - LINK
Interview s Anitou "aNi-" Lokovou z tímu [R]eason Gaming - LINK
Interview s Evou "Elorita" Mariné-ovou z tímu blackWidow - LINK
Interview s Melanie "beyoNd" A. Gutsche-vou z tímu Team ALTERNATE aTTaX - LINK
Interview s Jenny "Jennyzz" Sundström-ovou z tímu EPSILON eSports - LINK
Previewy a Interviewy s francúzskymi tímami - LINK

Pár veci si musíme takisto povedať o turnaji. Tak, ako každý rok, tak aj tento rok sa Electronic Sports World Cup (skrátene ESWC) uskutoční počas akcie 'Paris Games Week' (teda Parížsky Týždeň Hier) vo Francúzsku, Paríží, v Porte de Versailles. Potrvá od 30. októbra do 4. novembra - 30. októbra sa uskutoční uvítacia ceremónia a odohraje sa už aj niekoľko turnajov; 31. októbra sa odohraje ESWC France 2012 ženská kvalifikácia v CS:GO pre hlavný turnaj. 1. novembra sa odohraje ESWC France 2012 mužská kvalifikácia pre hlavný turnaj. Hlavný turnaj v CS:GO a hlavný turnaj v SC2 sú na pláne po zvyšok celého eventu, teda od 2. do 4. novembra. Prizemoney v mužskom CS:GO je $20,000, v ženskom $10,000 a keďže SC2 je tentokrát oficiálny titul, tak preň to robí až $40,000!

Organizátori pred začatím celého eventu sa rozhodli, že všetky tímy a hráčov zo všetkých turnajov a hier rozdelia podľa tzv. "seed-ov" - pool system (niečo ako v tenise, alebo aj ako na GameGune 2012 - LINK). Kto získal aký seed nájdete tu - LINK. Ako si môžete všimnúť, tak 'Top seed' je "rezervovaný" aj pre víťazov ESWC France kvalifikácií, ktoré sa konajú na mieste - Top seed poputuje k víťaznému tímu ženského a aj mužského turnaja. Až po tomto pool systéme mohli organizátori začať "triediť" tímy a hráčov do skupín. V mužskom CS:GO je 10 tímov rozdelených na 2 skupiny po 5 tímov, v ženskom to je 8 tímov na 2 skupiny po 4 tímy. SC2 turnaja sa zúčastní 32 hráčov rozdelených na 8 skupín po 4 hráčov. Skupinová fáza pre obe CS:GO turnaje (a aj kvalifikácie) sa odohraje systémom Bo1, najlepšie 2 tímy z každej skupiny postupujú do playoff, tam sa však už bude hrať Bo3. Skupinová fáza v SC2 je Bo3, najlepší 2 hráči zo skupiny postupujú do playoff, ktoré sa taktiež bude hrať Bo3 systémom. Finále a zápas o 3. miesto sa však už budú hrať systémom Bo5. Samozrejme, organizátori si pozvali aj úžasných komentátorov. Hru CS:GO bude v angličtine komentovať Joe "Joe Miller" Miller a v nemčine Matthias "Knochen" Remmert. SC2 bude komentovať duo v podaní James "Kaelaris" Carrol a Maurice "Mori" Lange.

Všetky LIVE streamy sú dostupné na oficiálnej stránke ESWC - LINK

ESWC France 2012 - CS:GO Male (qualifier):
Skupina A
Millenium
BuyKey
PyRoGen
SHARKCONFIG
Skupina B
VeryGames
eXtensive
punchLine
Gametoo

Výsledky Skupinovej Fázy ESWC France 2012 CS:GO turnaja
 ESWC France 2012 Groupstage (Qualifier) - Final Standings


Výsledky Playoff ESWC France 2012 CS:GO turnaja
 ESWC France 2012 Playoff (Qualifier) - Final Standings


Konečný stav:
1. miesto: VeryGames - Kvalifikovaný na ESWC (Medzinárodný turnaj) 2012 - LINK
2. miesto: BuyKey
3.-4. miesto: eXtensive
3.-4. miesto: Millenium

Viac info o turnaji na tomto linku ---> LINK

Účastniace sa tímy CS:GO turnaja:
Skupina A
ProGaming.TD
Ninjas in Pyjamas
mousesports
LowLandLions
Area 51
Skupina B
VeryGames
n!faculty
fm.TOXiC
ESC Gaming
Anexis

Distribúcia cien:
1. miesto: $10,000
2. miesto: $6,000
3. miesto: $4,000

Výsledky Skupinovej Fázy ESWC 2012 CS:GO turnaja
 ESWC 2012 Groupstage - Final Standings


Výsledky Playoff ESWC 2012 CS:GO turnaja
 ESWC 2012 Playoff - Final Standings


Konečný stav:
1. miesto: Ninjas in Pyjamas - $10,000 - LINK
2. miesto: VeryGames - $6,000
3. miesto: Area 51 - $4,000
4. miesto: n!faculty
5.-6. miesto: ESC Gaming
5.-6. miesto: mousesports
7.-8. miesto: ProGaming.TD
7.-8. miesto: Anexis
9.-10. miesto: LowLandLions
9.-10. miesto: fm.TOXiC

Viac info o turnaji na tomto linku ---> LINK


ESWC France 2012 - CS:GO Female (qualifier):
Imaginary Gaming - kvalifikáciu nakoniec vyhral - LINK
Team Crystal-Serv
Millenium
Team Quality-Serveur.com
Team 3Dmax

Účastniace sa tímy CS:GO Female turnaja:
Skupina A
Imaginary Gaming
O+
[R]eason Gaming
iNfernity Ladies
Skupina B
UBINITED
Team ALTERNATE
Epsilon eSports
blackWidow


Distribúcia cien:
1. miesto: $5,000
2. miesto: $3,000
3. miesto: $2,000

Výsledky Skupinovej Fázy ESWC (Female) 2012 CS:GO turnaja
 ESWC Female 2012 Groupstage - Final Standings


Výsledky Playoff ESWC (Female) 2012 CS:GO turnaja
 ESWC Female 2012 Playoff - Final Standings


Konečný stav:
1. miesto: UBINITED - $5,000 - LINK
2. miesto: Team ALTERNATE aTTaX - $3,000
3. miesto: [R]eason Gaming - $2,000
4. miesto: Imaginary Gaming

Viac info o turnaji na tomto linku ---> LINK


Účastniaci sa hráči SC2 turnaja:
01. Artem "sLivko" Garavtsov (Zerg) - Virtus.pro
02. Silviu "NightEnD" Lazar (Protoss) - Fnatic
03. Andrei "DeathAngel" Nodea (Zerg) - AbsoluteLegends
04. Grzegorz "MaNa" Komincz (Protoss) - mousesports
05. Artur "Nerchio" Bloch (Zerg) - Team Acer - ZRUŠIL ÚČASŤ
06. Fabian "Hanfy" Kattner (Zerg) - Alien Invasion
07. Jérémy "Feast" Vansnick (Protoss) - Millenium
08. Aleksandr "Bly" Svusuyk (Zerg) - Team Acer
09. Dmytro "DIMAGA" Filipchuk (Zerg) - mTw
10. Kevin "Harstem" de Koning (Protoss) - Fnatic
11. Ilyes "Stephano" Satouri (Zerg) - Evil Geniuses
12. Daniel "StarNaN" Ohlsson (Protoss) - Western Wolves
13. Rickard "SortOf" Bergman (Zerg) - Western Wolves
14. Kristoffer "TargA" Marthinsen (Zerg) - Mindfreak eSports
15. Paul "JonnyREcco" Whyte (Zerg) - Team Dignitas
16. Radek "Freizy" Šiška (Protoss) - eSuba
17. Pavel "TomikuS" Tomášek (Zerg) - eSuba
18. Matej "Ladabaz" Zabadal (Protoss)
19. Robert "PandaTank" Botha (Protoss)
20. Neta "Zanubis" Corem (Protoss) - eSrael
21. Naohiro "PSiArc" Nishimura (Terran)
22. Park "Squirtle" Hyun Woo (Protoss) - StarTale
23. Park "ForGG" Ji Soo (Terran) - Millenium
24. Xiang "XY" Yao (Terran) - Invictus Gaming
25. Lei "XiGua" Wang (Zerg) - Invictus Gaming
26. "Patreus" (Zerg)
27. Devan "Hawk" Subramaniam (Zerg) - Quantic Gaming
28. "Zeus" (Zerg)

Rozpis hráčov a skupín ESWC 2012 SC2 turnaja
 ESWC 2012 StarCraft 2 Groupstage


Distribúcia cien:
1. miesto: $20,000
2. miesto: $12,000
3. miesto: $8,000

Výsledky Skupinovej Fázy ESWC 2012 SC2 turnaja
 ESWC 2012 StarCraft 2 Groupstage Results


Výsledky Playoff ESWC 2012 SC2 turnaja
 ESWC 2012 StarCraft 2 Playoff Results


Konečný stav:
1. miesto: mouz.MaNa - $20,000
2. miesto: Millenium.ForGG - $12,000
3. miesto: EG.Stephano - $8,000
4. miesto: SL.NeOAnGeL

Viac info o turnaji na tomto linku ---> LINK


Zdroje:
http://HLTV.org, http://ESWC.com, http://team-liquid.net, http://ubinited.com, http://playzone.cz

Lajter dňa November 19 2012 · 0 Komentárov · 5364 Prečítané ·VytlačiťKomentáre

Žiadny komentár ešte nebol pridaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Pridať komentár

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Obchod Angyal

Related News

ESWC 2016 CSGO Parížsky víkend hier 27-31. oktober 2016
SUTAZ o HRU CS:GO a holograficku podlozku Beyond Erth - ESWC 2015
ESWC 2014
World e-Sports Masters 2012
DreamHack Bucharest 2012
PGS Exponor 2012

White hair Wallpaper 1024x768sexi 8Motorka,kocka 9Call of Duty Ghosts 52Samopal 1Ch-53 sea Stalion 3Lolitka 3

Video: 70 metrový podjazd v Holandsku postavený zaNikdy sa nezahrávaj s ruským bagristom!TOP BEST FUNNY ELEVATOR PRANKS! (COMPILATION ALL TFunny Arab Public Bomb Scare Prank videos CompilatTop 10 Funniest Scare Pranks 2017border

GameW.eu - Tretí Slovenský server list
http://pittbul.eu
Half-Life.sk Domov každého Half-Life hráča
Obchod Angyal

Pokec zZ - Pridaj správu:

Musíte byť prihlásený, aby ste mohli pridať správu.

23-09-2018 11:55
:ADMIN NA fy SNOWWWWWWW

23-09-2018 11:54
admin na FY snowwwwwwww more smi kkt wh

13-03-2018 20:36
Server # 725 Server tried to send invalid command:"echo [AMXBans] Reason: 'MULTI reconnect pri zabiti_cheat' "[AMXBans] =============================================== [AMXBans]

13-03-2018 11:27
Tu na fóre si vypln žiadosť http://zakalenezr...orum_id=10

13-03-2018 01:43
Da sa tu získať prava ? Grin

12-03-2018 15:29
jo Grin

11-03-2018 21:17
Helou,funguje to tu ešte

18-02-2018 13:03
Padlo JB mohli by ste ho nahodit diky Grin

16-02-2018 11:57
ADMIN NA fY SNOW ZASE geNO jano ZAPLY DIKES

16-02-2018 10:51
stroj ara more BAN

16-02-2018 10:50
CAWTE admin prosim na fy snow je tam K.....t dikes

26-01-2018 00:46
Sa dnes Matrix zlomil

01-12-2017 19:07
Zabanován. Díky

30-11-2017 18:12
Dakujeme za demo ked sa hrač pripoji odkontrolujeme si ho.

26-11-2017 18:39
FY SNOW ADMIN tam sem tam aj zavita? https://www.ulozto.cz/!cVHy42N9Kxhe/trapka-dem nick trapka wh-aim

12-11-2017 13:20
čaute je tu niekto? niejaky admin ?

30-08-2017 19:39
prosiiim o unban Sad prosiim stvalo ma to ze ma jeden typek dal 5 krat cez stenu prosiiim unban

23-08-2017 22:07
Zdravim Lajter dostal som ban lebo som kopiroval pinkyho meno ale iba preto lebo sme trollili kamoša že je admin na servery prosim unban [AMXBans] =============================================== [

16-05-2017 19:22
lajter prosiiiiiimmm daj mi unban prosiiiiiiim

04-05-2017 19:55
Oki

04-05-2017 08:28
sry skolila ma angina ta som bol mimo, prestudujem a dam vediet

02-05-2017 15:22
Cau MeliXer sefko ti napise Smile)

26-02-2017 21:28
Gratulujeme výhercom ostatným klanom Ďakujeme za účasť.

26-02-2017 21:27
FINÁLE Under.Pro vs. Revenge 0:2

Naposledy nakukol

Psychoman 1 deň
dreazet 2 dní
wYNko 3 dní
Ludwo 3 dní
Daj mi na Liiicko 3 dní
RoboT 1 týždeň
D3N@rius 1 týždeň
DaRaK 1 týždeň
MeliXer 2 týždnov
Starypramen 3 týždnov
Lajter 7 týždnov
cqb 9 týždnov
trew11 týždnov
SLAID15 týždnov
panpinky18 týždnov
andreas26 týždnov
IkMj35 týždnov
SAS SVK 137 týždnov
Xoten37 týždnov
Whey38 týždnov

border

Podpora ZzCs 1.6 Server Zz

ZakaleneZraky-Pub
de_dust2
PLAYERS: 0 / 28
ZakaleneZraky-Snow
fy_snow
PLAYERS: 1 / 18

Milan99
ZakaleneZraky-Jailbr​eak#1​
jb_snow
PLAYERS: 0 / 20
ZakaleneZraky-Aim/Aw​p​
aim_gpa
PLAYERS: 1 / 12

SteamBoost [VALVE-MS RU]
ZakaleneZraky-Fy
fy_pool_day
PLAYERS: 1 / 16

SteamBoost [VALVE-MS RU]
ZakaleneZraky-GunGam​e​
gg_blowout2
PLAYERS: 1 / 18
ZakaleneZraky-Dust2
de_dust2
PLAYERS: 1 / 27

.inception-2012-ENGL​ISH-VERSION​