Counter Strike 1.6 servery

PB CS 1.6 ZakaleneZraky
YouTube kanal ZakaleneZraky Steam skupina ZakaleneZraky Facebooku skupina ZakaleneZraky PB CS 1.6 ZakaleneZraky
cs 1.6 Cs 1.6 Pub server 93.184.69.132:27053 Pripojiť
cs 1.6 Cs 1.6 Snow server 93.184.69.132:27054 Pripojiť
cs 1.6 Cs 1.6 Jailbreak#1 server 93.184.69.132:27055 Pripojiť
cs 1.6 Cs 1.6 Aim/Awp server 93.184.69.132:27056 Pripojiť
cs 1.6 Cs 1.6 Fy server 93.184.69.132:27057 Pripojiť
cs 1.6 Cs 1.6 GunGame server 93.184.69.132:27058 Pripojiť
cs 1.6 Cs 1.6 Dust2 server 93.184.69.132:27059 Pripojiť


DOMOV FORUM BLESKOVKY NOVINKY CS 1.6 PORTÁL CS 1.6 NÁVODY STAHUJ Cs 1.6 NAHLÁS CHEATER-a UNBAN SK/ENG BANLIST

Nokia 3310. Legenda je späť
Nokia 3310. Legenda je späť
Nvidia Geforce GTX1080Ti
Nvidia Geforce GTX1080Ti
Alien: Covenant 20th Century FOX Trailer
Alien: Covenant - Trailer
WONDER WOMAN Premiera filmu 1. jun 2017
WONDER WOMAN 1. jún 2017
XPG CLAN CUP Summer 2017 TURNAJ CSGO a FIFA17
XPG CLAN CUP Summer 2017


ESL One Cologne 2014 - Vysledky

ESL One Cologne 2014

Prišla tá chvíľa, na ktorú sa každý správny fanúšik tešil a na ktorú si každý progamer brúsil zubky. Poďme sa ale trochu porozprávať o Gfinity 3, ktorý bol nakoniec prekvapením po tímovej stránke. V prvom rade to bol asi turnaj, ktorý dal obrovskú príležitosť pre tzv. "underdog" alebo semi-pro tímy, teda tímy, ktoré nehrajú až na tak vysokej úrovni, nemajú dosť skúseností a nevyhrávajú turnaje. Príležitosť to bola v podobe 2 skupín po 6 tímov, kde musel hrať každý s každým v Bo1, teda na jednu mapu. Zo 6 tímov v skupine mohli do play-off postúpiť len štyri, takto bol teda vyvíjaný tlak na tie lepšie tímy - predsa len je ťažšie hrať jednu mapu proti súperovi, od ktorého neviete čo čakať.

Gfinity 3 - Výsledky

Najviac to asi pomohlo nórskemu tímu London Conspiracy, ktorý bol príjemným prekvapením turnaja a ktorý zakončil skupinovú fázu v A skupine na druhom mieste s 3 výhrami a 2 prehrami. Z troch výhier boli dve proti, v skutku, dobrým tímom, a to 16:11 proti americkému iBUYPOWER na de_inferno a 16:12 nad francúzskym Epsilonom. Neskôr v play-off nastúpili proti Virtusu.pro, kde podali chválitebný výkon a ukoristili tak jednú mapu, to však Virtus prebralo a nakoniec tak London Conspiracy prehrali 1-2 proti tímu, ktorý sa potom stal celkovým víťazom turnaja.

Ďalším, celkom veľkým, prekvapením bol švédsky fnatic s novou zostavou, ktorý takisto benefitoval z tohto systému, "nepiplal" sa a skupinu A pokoril 4 víťazstvami a jednou remízou. Víťazstvá to boli proti NiP, Epsilon, London Conspiracy a Infused, zatiaľ čo remíza bola proti iBUYPOWER. Neskôr v play-off zašli pomerne ďaleko, kde sa dostali až do semifinále. V štvrťfinále však takmer nestačili na mousesports, ale predsa len vyhrali 2-1. V semifinále ich stopol francúzsky Titan a po boji na troch mapách (de_mirage - 4:16, de_inferno - 16:8, de_dust2 - 12:16) mohli ísť tak domov na peknom delenom 3. až 4. mieste.

Dalo by sa povedať, že sa darilo aj takým tímom ako sú Epsilon a ESG!, oba odohrali svoje skupiny s pomerom 2 výhry a 3 prehry (jedna výhra Epsilonu bola dokonca proti švédskym gigantom NiP, ktorých upsetli na mape de_dust2 16:14). Žiaľ, aj v tomto desaťročí a aj v roku 2014 sa stane, že organizátori stále nevedia, ako usporiadať turnaje, a to Gfinity 3 sľuboval hory-doly. Nestalo sa tak a my sme boli opäť raz svedkami, ako admini nepoznajú pravidlá a hneď na poslednú chvíľu ich menia. To sa prihodilo aj Epsilonu a ESG!. 2 výhry a 3 prehry mali na svojom účte aj NiP a mousesports, Epsilon a ESG! však mali z predošlých zápasov podľa štatistík HLTV.org lepší "round-difference", no aj napriek tomu admini rozhodli, že do play-off postúpi NiP a mousesports. Hráč tímu Epsilon, Richard "shox" Papillon, sa v jednom rozhovore vyjadril, že to bol "najhoršie zorganizovaný turnaj aký som kedy vo svojej CS:S a CS:GO kariére zúčastnil a hral, musím na to pred Kolínom rýchlo zabudnúť". mousesports podali v prvom kole play-off pekný výkon, avšak NiP dostal poriadny výprask.

Najväčšie sklamanie prišlo od švédskych Ninjov, ktorý sa po 3-týždňovej pauze/dovolenke prišli ako keby len "popozerať" po Londýnskom turnaji. Dve výhry proti tímom ako Infused a London Conspiracy by v normálnom turnaji nestačili, no ajtak sa do play-off dostali. Tam však už čakali nabudení Dáni z tímu dignitas, ktorí ich úplne rozdrtili na len 2 mapách - 16:4 na de_cache a 16:11 na de_inferno. Christopher "GeT_RiGhT" Alesund sa neskôr pre HLTV.org vyjadril, že to bola najväčšia chyba ísť na tento turnaj, avšak nebyť nej, neotvorili by sa im oči. Dúfajme teda, že do Kolína prídu pripravení tak ako nikdy a že do tretice im to už výjde.

Dobrý výkon nepodal ani severoamerický iBUYPOWER. Od víťaza ESEA Invite Season 16 Global Finals sme takisto čakali viac než len 2 výhry, 2 remízy a 1 prehru. Výhry to boli nad NiP a Epsilon, remízy proti fnatic-u a Infused no a prehra proti London Conspiracy. V prvom kole play-off sa stretli s Titan, prvú mapu de_dust2 sa ešte ako tak snažili (prehrali tesne 14:16), no na druhej de_inferno im už dych nestačil (8:16) a tak prehrali 0-2 na mapy. Po turnaji však u Gfinity 3 priestoroch ešte ostali, aby sa mohli pripravovať po celý ten zvyšný čas do Kolína a zvyknúť si tak na európsky štýl hrania, tak teda dúfajme, že z toho niečo vzíde a iBP konečne potvrdia, že sú skutočným top-tímom.

Príjemne však prekvapili tímy dignitas, Titan a Virtus.pro. Hlavne tím dignitas. Ten po dlhej odmlke a inaktivite sa objavil vo veľmi peknom svetle a aj po málo odohratých oficiálnych zápasoch a turnajoch on- aj off-line sa ukázali, že ešte stále na to majú. Svoju B skupinu zakončili prekvapujúco na prvom miesto, rovnako ako prekvapujúco v nej odohrali zápasy proti všetkým top-tímom. Tri krát sme mali možnosť vidieť výsledok 16:7, len mapy a tímy sa striedali - boli to výhry nad Titan-om na de_inferno, ESG! na de_dust2 a nad Virtus-om.pro na de_nuke. O tri kolá viac, 16:11, ich potrápil mousesports na de_dust2. S gráciou zdolali aj posledný zápas proti fm-eSports, ktorý však neodohrali, presnejšie kontumovali - výsledok by totižto nemal žiadny efekt na nich, alebo na celkovú skupinu, keďže Angličania prehrali všetky predošlé 4 zápasy. No nie je to pekné, vyhrať 16:0 proti top-tímu? V štvrťfinále zdolali spomínaný NiP a v semifinále ich však už zastavil Virtus.pro, kt. potvrdil, že prehra proti nim v skupinovej fáze bola len náhodou. dignitas-u sa však podarilo predsa len vybojovať jednu mapu, a tak zakončili svoju púť 1-2 na mapy (16:7 na de_dust2, 2:16 na de_cache a 12:16 na de_inferno) a na konte delené 3. až 4. miesto.

Titan, ktorému sa od konca apríla/začiatku mája vôbec nedarilo. Príčinou bol odchod shoxa a príchod kennyS-a. Avšak až v poslednom čase (cca 2-3 týždne) začali konečne prejavovať akési známky pokroku s týmto hviezdnym AWP-čkarom. A konečne to potvrdili aj off-line. Na G3 skončili v B skupine na druhom mieste s 3 víťazstvami, 1 remízou a 1 prehrou. Víťazstva to však neboli kolosálne. Z pohľadu analytika to boli len proti papierovo slabším tímom (fm-eSports, ESG!, mousesports), zatiaľ čo remíza bola proti Poliakom na de_mirage a prehra 7:16 na de_inferno proti dignitas. Tri výhry však stačili a tak sa Titan ocitol v play-off, kde porazil iBUYPOWER na mapy 2-0 a potom aj fnatic v semifinále 2-1. A Francúzi sa zrazu konečne ocitli vo vysnenom finále. Rozprávka však netrvala večne, netrvala ani 3 mapy aby bola aspoň trošku napínavá. Poľskú beštiu so znakom medveďa už nemohol zastaviť nikto a nič. Bagety si tak domov po 2 mapách (4:16 na de_mirage a 12:16 na de_nuke) spokojní odniesli druhé miesto a $10,000. Pre ESL One ich teda radím sledovať, keďže môžu zamiešať karty v boji o lahodných sto tisíc.

Na záver nám teda zostal Virtus.pro, ktorý prekvapil ako prekvapil. Veľa ľudí ho totiž odpisovalo, že Katowice bola len "jednorazovka", a skutočne to jeden čas tak vyzeralo, keď sa im krátko po druhom "mejdžori" nedarilo vyhrávať. S trochou prípravy, ako uviedli v rozhovore po G3, boli sami zo seba prekvapení, že sa im turnaj podarilo vyhrať. A naozaj. V skupinovej fáze vyzerali byť akýsi nesvoji a rozhádzaní, predsa len, 2 výhry, 1 remíza 2 prehry, a najmä prehry ako 9:16 na vašej obľúbenej mape de_cache proti tímu ako mousesports a potom len 7 kôl proti dignitas na de_nuke, to nerobí s psychikou takéhoto tímu nič príjemné. Do play-off to však stačilo a "mindset" sa ihneď mení, keď vidí Bo3 systém. No a prv to bola výhra 2-1 nad London Conspiracy, nasledovaná tou 2-1 nad dignitas a potom aj prekrásne jednostranné finále. Nezabúdajme, že Virtus sa pripravoval len minimálne, ale ajtak vyhral. Čo sa však môže stať, ak sa bude pripravovať oveľa poctivejšie?O turnaji...
Ak sa teda tak "globálne" pozrieme na skupiny na ESL One Cologne a hneď na to trošku priostríme, vidíme, že ESL si nechalo poradiť od HLTV.org a jeho rebríčka najlepších tímov sveta. Skupiny teda vyzerajú decentne. Ak však vezmeme do úvahy aj výsledky z Gfinity 3, hneď to vyzerá trochu inak. Jednému by sa mohlo zdať, že zrazu je vážne každý vyrovnaný, že víťazom každéko zápasu môže byť hocikto, že týchto 16 tímov je vážne elita sveta a že po G3-ke si tímy ako napr. Ninjas in Pyjamas alebo iBUYPOWER splnili svoje domáce úlohy, a to poriadne.

Vážne neviem, čo si mám o tom myslieť. Skutočne to bude turnaj, ktorý zmení všetko. Ale aký veľký bude jeho dopad na všetko? To si netrúfam povedať. Predsa len, mesiac pred turnajom Valve nakáže aby sa pozmenil map pool, teda sa vyškrtne de_train a pripíšu sa tri mapy, a to - de_cache, de_overpass a de_cobblestone. Neexistuje iný spôsob, ako otestovať hlavne mapy overpass a cobblestone, než ich nasilu vnútiť hrať? Samozrejme, nové kompetetivné mapy treba, ako je potrebné mať aj "7 miestny" map pool, predsa 5 rovnakých map nehral nikto dookola ani v CS 1.6, ale ani vtedy sme nezažili niečo ako teraz, teda aspoň ja nie. Do toho sa pridá nový veto systém od ESL, kde každý tím môže odstrániť len 2 mapy, kt. hrať nechce a zostanú tak 3 mapy. Počítač si tak sám so sebou hodí kameň/papier/nožnice a vyberie jednú z nich. Niektorým pro hráčom sa to páči, pretože ako pro hráč musíte byť pripravený na všetko, iní zase hovoria, že je to strašne random, no a pre diváka to môže byť úplná lahôdka. Uvidíme teda, čo sa v Kolíne nad Rýnom skutočne udeje. HLTV.org rebríček top CS:GO tímov do turnaja ešte bude platiť. Až po samotnom turnaji však uvidíme, kto v ňom klesne a kto postúpi vyššie.

Systém turnaja je, dá sa povedať taký, ako na predošlom 250-tisícovom turnaji (až na tých, teraz už 7 máp + nový veto systém), teda 16 tímov v 4 skupinách po 4 tímy. Skupinová fáza sa hraje vo forme GSL-štýlu Bo1, 2 tímy z každej skupiny postupujú do play-off, kde sa však už hraje single-elimination Bo3 bracket. Hlavnými uvádzačmi budú známe legendy SirScoots a ReDeYe, zatiaľ čo komentátorske stoly zaplnia krásne dvojice, alebo ešte krajšie - duety. Jedným z nich je bývalá NiPTV, teraz už známa pod menom RoomOnFire, teda Anders a semmler, tou druhou bude dvojica z ESL TV, a to slečne Pansy a famózny TosspoT. To všetko doplní bývalý šéfredaktor bývalého CS:S portálu cadred.org, Richard Lewis, teraz už redaktor pre dailydot.com.

Harmonogram:
Aby sme nezabudli, hraje sa od 14. do 17. augusta. V štvrtok a piatok sa začnú zápasy od 09:00 a 09:30, zatiaľ čo v sobotu sa bude štvrťfinále hrať celý deň. Neskôr v nedeľu nás od 09:00 čaká semifinále, no a v 15:00 vyvrcholenie, na ktoré sa prenesmierne tešíme.

Približný harmonogram a rozpis zápasov nájdete na tomto linku - LINK
Oficiálnu stránku turnaja nájdete na tomto linku - Link
Zápasy môžte sledovať aj na oficiálnom webe ESL TV - Link

Aby sme nezabudli aj na jednu drobnú vec, Valve a ESL pre Vás prichystali množstvo mini-súťaží a odmien, ako napr. Pick 'Em Challenge a Linking with Twitch. Z našej strany je to všetko, dianie budeme pozorne sledovať, na webe bude samozrejme LIVE stream a chýbať nebudú ani updatey na našej oficiálnej Facebook stránke!

Komentátori:
flag Paul "ReDeYe" Chalonner - Moderátor (Host)
flag Scott "SirScoots" Smith - Co-moderátor (Co-host)
flag Richard Lewis - Analytik
flag Lauren "Pansy" Scott - Komentátor
flag Stuart "TosspoT" Saw - Komentátor
flag Anders "Anders" Blume - Komentátor
flag Auguste "Semmler" Massonnat - Komentátor

Rozpis skupín:
Skupina A
flag Wolf
flag NiP
flag HellRaisers
flag Epsilon
Skupina B
flag Natus Vincere
flag London Conspiracy
flag LDLC
flag CPH Wolves
Skupina C
flag dAT team
flag Virtus.pro
flag iBUYPOWER
flag fnatic
Skupina D
flag Vox Eminor
flag Titan
flag dignitas
flag Cloud9


Pred-turnajové rozhovory (ang)
flag Hiko: "Na túto chvíľu ste čakali"
flag iBUYPOWER: "Strašne veľa chýb"
flag jw: "Môžeme prekvapiť veľa tímov"
flag FeTiSh: "Nie je žiadne JA v tíme"
flag Polly: "Zostávame [na top úrovni hrania]"
flag TaZ: "Ešte sme nedosiahli vrchol [s týmto tímom]"
flag Happy: "[Sme] unavení z vypadávania už vo štvrťfinále"
flag Nico: "Našou A-hrou môžeme poraziť každého"
flag ANGE1: "Strašne mám rád tie [nové] mapy"
flag GeT_RiGhT: "Je načase vyhrať major"
flag seized: "Tentokrát sme mali viac efektívny [tréning na bootcampe]"
flag shox: "Nebojím sa žiadneho tímu"
flag SPUNJ: "Nebudeme tam len do počtu"
flag kennyS: "Výsledky z G3-ky stále platia"
flag ub1que: "Len počkajme a uvidíme"Zaujímavé čítanie:
HLTV.org's ESL One Cologne 2014 Preview by lurppis (ang)
SirScoots hosťom v talkshow "The Hype" ep. 13 (ang)
Nový update prináša komentovanie do hry (ang)


UPDATE:

Tak, a je to za nami. Mali sme možnosť vidieť tretí najväčší turnaj v histórii CS:GO, ktorý priniesol veľa zaujímavého. Videli sme (a pro hráči si aj na vlastnej koži vyskúšali) veto systém a mapy de_overpass a de_cobblestone, nič z toho ale nefunguje. Overpass a cobblestone budú potrebovať ešte veľmi veľmi veľmi veľa úprav, aby boli vybalancované pre obe strany, či už CT alebo T. Momentálne sú to len CT mapy, ktoré sú takmer úplne identické, aj keď to nemusí na prvý pohľad takto vyzerať. Keď sa však na ne pozrieme bližšie, vidíme, že CT spawn na oboch mapách je na jednom z plantov, zatiaľ čo ten druhý je, v podstate, vzdialený v rovnakej vzdialenosti. Stačí vám teda v pokoji stáť na mieste, obraňovať a ajtak máte pokryté dôležité časti mapy. Pre T stranu sú však tieto mapy nesmierne náročné, keďže svojou veľkosťou a cestami je rotácia a fakeovanie Ts na druhý plant strašne pomalé a nesmierne náročné. Kým hráči v bezpeči prehľadajú a vyčistia nebezpečné spoty, tak to trvá hodnú chvíľu - na turnaji sme mali možnosť vidieť veľa krát na cobblestone pokladanie bomby až na úplne posledné sekundy, predsa len 1:45 je príliš málo pre competitive (pripomínam, na oficiálnom matchmakingu sú to 2 minúty, zatiaľ čo na casual je to ešte viac). A tak sa Cobblestone sa začína podobať na jeho staršieho brata cbble z 1.6 a Overpass je 3x ťažšou verziou de_nuke, aj keď už ľudia pochopili, ako treba hrať nuke. Druhá vec je veto systém. Spýtam sa vás, je dobré, aby systém rozhodoval o tom, či vyhrajete alebo prehrajete tretiu rozhodujúcu mapu? Ja si to nemyslím.

Odhliadnuc ale od vecí, ktoré sme práve spomenuli, bol turnaj vydareným a môžeme si otvorene povedať, že GO nebolo nikdy tak competitivné, ako práve v tejto dobe. Videli sme množstvo vyrovnaných hier, kde množstvo slabších tímov sa dotiahlo na tie najlepšie a množstvo najelpších tímov, ako keby, zaspali dobu. Na plnej čiare sklamali HellRaisers, ktorí vypadli už hneď v skupinovej fáze. V skupinách s nimi vypadol hneď aj Titan, od ktorého sme po 2. mieste na Gfinity 3 očakávali oveľa viac. Francúzi by sa mali nad sebou hlboko zamyslieť, čo chcú robiť ďalej, pretože to vôbec ale vôbec nie je ten starý Titan (VeryGames), ktorý sme poznali. Ďalej sklamali aj tímy ako iBUYPOWER a čiastočne aj Natus Vincere, od ktorých sa očakávalo možno stále trochu viac. dignitas, LDLC, Virtus.pro, Cloud9 ale aj Epsilon splnili svoju úlohu, keď sa od nich očakávalo aspoň play-off. A keď sa tam aj potom dostali, mohli už len ďalej "prekvapovať". Najviac ma však mrzí prehra Cloud9 proti NiP, kedy C9 boli úplne blízko porazenia Švédov a tým pádom dostať sa do semifinále, ba možno aj finále. Výsledok 16:8 na de_nuke, 14:16 na de_dust2 a 14:16 na de_cobblestone hovorí za všetko (ešte pripomeniem, že C9 ako tím prvý krát hral tréningový zápas na cobblestone len deň pred turnajom, a to ajtak len prvý polčas zápasu), a tím je teda jasnou jednotkou v Amerike. Tím, ktorý však najviac prekvapil a najviac potrápil každého, je fnatic s novou zostavou, ktorá už teraz vyzerá ostro. Vo finále ťažko preťažko trápili NiP, no úspech z prvého majoru na DreamHacku Winter 2013 zopakovať nedokázali. Pokiaľ ale budú hrať tak, ako hrali teraz (a budú sa aj ďalej zlepšovať a rozvíjať), tak ich čaká svetlá budúcnosť. No a máme tu konečne Ninjas in Pyjamas. Tím, ktorý je už od začiatku CS:GO jasnou svetovou jedničkou, čo už teraz budú 2 roky vkuse (dokonca s rovnakou zostavou), tak to je teda niečo. Po dvoch majoroch, 2 zápasoch a oboch prehratých nastal čas na ten tretí, šťastný. Aj keď musíme ironicky povedať, že NiP boli teraz v oveľa horšej forme, než boli na dvoch predošlých, dokázalo sa im ho vyhrať. A v skutku, bojovali zubami-nechtami. Každý zápas bol čoraz viac ťažší a ťažší, dokým sa nedostali na vrchol. Tam, proti fnaticu, bojovali až do úplného vyčerpania, nikdy sa nevzdali a vždy verili a tomu zodpovedal aj výsledok 16:11 de_cobblestone, 8:16 na de_cache a 16:13 na de_inferno. Najlepší tím histórie CS:GO teda po veľkej a dlhej námahe a čase vyhral ten najprestížnejší event, aký mohol (a aký nespochybne musel mať na svojom konte) a ktorý si aj určite zaslúžil. Gratulujeme a pridávame obrovské GG!Čo sa však bude diať na CS:GO scéne ďalej je už len vo hviezdach. Momentálne sa pomaličky blížime ku koncu augusta. Pre mnohých sa začne aj škola. Príde však jeseň a my sa budeme čoraz viac stretávať na serveroch a našom obľúbenom virtuálnom svete. Do konca roka je však ešte času dosť, a tak môžme počítať ešte aspoň s jendým majorom, napr. opäť na DreamHacku Winter. Neprediehajme však, lebo čaká nás ešte veľa iných a takisto zaujímavých eventov, ako napr. veľa online líg a turnajov, ako aj offline a to ESWC 2014. To je ale od ZZ.com všetko, pokiaľ sa ale vyskytne niečo zaujímavé, dáme vám o tom vedieť. Oh, a tí, ktorí ešte stále chcú vedieť niečo o ESL One Cologne 2014 (a viete po anglicky), radím kliknúť na niektoré z linkov v tomto článku. Tak teda, GL HF!

Všetky články, rozhovory, videá, fotky, štatistiky a výsledky nájdete na týchto 2 linkoch:
Prvý LINK (ang)
Druhý LINK (ang)


Zaujímavé čítanie:
Čomu sme sa pričuli z ESL One?
Nové divácke rekordy v grand finále ESL One Cologne (ang)Výsledky ESL One Cologne 2014 CS:GO:
1. miesto: flag NiP - $100,000
2. miesto: flag fnatic - $50,000
3.-4. miesto: flag dignitas - $22,000
3.-4. miesto: flag LDLC - $22,000
5.-8. miesto: flag Virtus.pro - $10,000
5.-8. miesto: flag Cloud9 - $10,000
5.-8. miesto: flag Epsilon - $10,000
5.-8. miesto: flag Natus Vincere - $10,000
9.-12. miesto: flag HellRaisers - $2,000
9.-12. miesto: flag Titan - $2,000
9.-12. miesto: flag iBUYPOWER - $2,000
9.-12. miesto: flag CPH Wolves - $2,000
13.-16. miesto: flag dAT team - $2,000
13.-16. miesto: flag Vox Eminor - $2,000
13.-16. miesto: flag London Conspiracy - $2,000
13.-16. miesto: flag Wolf - $2,000

Tie najlepšie fragy z ESL One Cologne 2014


Zdroje: HLTV.org, esl-one.com, csgopedia.net, blog.counter-strike.net

MythBuster dňa August 10 2014 · 0 Komentárov · 4791 Prečítané ·VytlačiťKomentáre

Žiadny komentár ešte nebol pridaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Pridať komentár

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Hodnotenia

Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.

Obchod Angyal

Related News

Svetovy Sampionat CsGo IEM Katowice 2016 - VYSLEDKY
SUTAZ o HRU Dead Island - ESL One Cologne Cs:Go 2015
ESWC 2014
Ziskaj CS:GO - Tipni si vitaza DreamHack Winter 2014 a vyhra je tvoja
DreamHack Winter 2014
ESL One Cologne 2014 European Finals CS:GO Live Stream
Gfinity 3 - Vysledky
Novy rozsiahly patch 7/1/2014 pre CS:GO je tu!
Motoakcia Stretnutie so Sekacmi Maninska Tiesnava 19 jul 2014
Majk Spirit v Povazskej Bystrici koncert v clube MAJESTIC Music Bar 20 jun 2014
Zive vysielanie z vystavy E3 2014 v Los Angeles
POVAZSKA ROCKUJE FEST 2014 - Hudobny festival PB
Najlepsie Filmy LETO 2014
Uprising Reggae Festival 2014
Vystava E3 2014 v Los Angeles sviatok vsetkych hracov
Slovakia Ring 2014 - Najlepsie podujatia v tomto roku
Profi scena aktualne - Cs:Go eSport 2014 - vydanie #2
CS:GO Liga FACEIT Spring 2014 - od 19:00h Live
Power fest - Slovakia Ring 1. maj 2014
Cs:Go FACEIT CUP marec 2014 - LIVE od 19:00h
Durdovsky vystrek 2014 - Velke Finale SMHL 2014 bude opat v Durdovom
CS:GO Liga - Fragbite Masters 2014 LIVE od 18:30h
World Cyber Games (WCG) oznamilo zrusenie vsetkych turnajov v roku 2014
CS:GO Turnaj Fragbite Masters 2014 naživo od 18:15h
IEM Cologne StarCraft II turnaj 13.-16. február 2014 + Harmonogram vysielania
Assembly Winter 2014 Counter-Strike: Global Offensive turnaj, Výsledky
Veľké finále ESEA - Výsledky 15. sezóny USA a EU
Intel Extreme Masters VIII Sao Paulo na Campus Party v Brazílii, Výsledky LoL a SC2
Finále 3. série európskeho šampionátu World of Tanks, sa uskutoční 24-25 januára 2014
Turnaj Cs:Go EMS One Katowice 2014 - Výsledky

lol 8beautiful hot girl wallpaper 238MQ-9 Reaperlol 15Auto 57hot perfect ass sexy hd wallpapershot beautiful girl wallpaper's

Video: 70 metrový podjazd v Holandsku postavený zaNikdy sa nezahrávaj s ruským bagristom!TOP BEST FUNNY ELEVATOR PRANKS! (COMPILATION ALL TFunny Arab Public Bomb Scare Prank videos CompilatTop 10 Funniest Scare Pranks 2017border

GameW.eu - Tretí Slovenský server list
http://pittbul.eu
Half-Life.sk Domov každého Half-Life hráča
Obchod Angyal

Pokec zZ - Pridaj správu:

Musíte byť prihlásený, aby ste mohli pridať správu.

31-05-2018 11:47
admin na FY SNow plis DEGESi su tam Shock

13-03-2018 20:36
Server # 725 Server tried to send invalid command:"echo [AMXBans] Reason: 'MULTI reconnect pri zabiti_cheat' "[AMXBans] =============================================== [AMXBans]

13-03-2018 11:27
Tu na fóre si vypln žiadosť http://zakalenezr...orum_id=10

13-03-2018 01:43
Da sa tu získať prava ? Grin

12-03-2018 15:29
jo Grin

11-03-2018 21:17
Helou,funguje to tu ešte

18-02-2018 13:03
Padlo JB mohli by ste ho nahodit diky Grin

16-02-2018 11:57
ADMIN NA fY SNOW ZASE geNO jano ZAPLY DIKES

16-02-2018 10:51
stroj ara more BAN

16-02-2018 10:50
CAWTE admin prosim na fy snow je tam K.....t dikes

26-01-2018 00:46
Sa dnes Matrix zlomil

01-12-2017 19:07
Zabanován. Díky

30-11-2017 18:12
Dakujeme za demo ked sa hrač pripoji odkontrolujeme si ho.

26-11-2017 18:39
FY SNOW ADMIN tam sem tam aj zavita? https://www.ulozto.cz/!cVHy42N9Kxhe/trapka-dem nick trapka wh-aim

12-11-2017 13:20
čaute je tu niekto? niejaky admin ?

30-08-2017 19:39
prosiiim o unban Sad prosiim stvalo ma to ze ma jeden typek dal 5 krat cez stenu prosiiim unban

23-08-2017 22:07
Zdravim Lajter dostal som ban lebo som kopiroval pinkyho meno ale iba preto lebo sme trollili kamoša že je admin na servery prosim unban [AMXBans] =============================================== [

16-05-2017 19:22
lajter prosiiiiiimmm daj mi unban prosiiiiiiim

04-05-2017 19:55
Oki

04-05-2017 08:28
sry skolila ma angina ta som bol mimo, prestudujem a dam vediet

02-05-2017 15:22
Cau MeliXer sefko ti napise Smile)

26-02-2017 21:28
Gratulujeme výhercom ostatným klanom Ďakujeme za účasť.

26-02-2017 21:27
FINÁLE Under.Pro vs. Revenge 0:2

26-02-2017 19:16
Finále o 20:00h Under.Pro vs. Revenge - Inferno, Train, Dust2

Naposledy nakukol

RoboT 1 deň
dreazet 2 dní
wYNko 2 dní
cqb 2 dní
Psychoman 4 dní
panpinky 1 týždeň
MeliXer 2 týždnov
D3N@rius 4 týždnov
Daj mi na Liiicko 5 týždnov
SLAID 8 týždnov
andreas 9 týždnov
trew11 týždnov
Lajter14 týždnov
Ludwo16 týždnov
IkMj18 týždnov
SAS SVK 119 týždnov
Xoten19 týždnov
Whey21 týždnov
Smajlo21 týždnov
stenky22 týždnov

border

Podpora ZzCs 1.6 Server Zz

ZakaleneZraky-Pub
de_nuke
PLAYERS: 0 / 28
ZakaleneZraky-Snow
fy_snow
PLAYERS: 0 / 18
ZakaleneZraky-Jailbr​eak#1​
jb_snow
PLAYERS: 0 / 20
ZakaleneZraky-Aim/Aw​p​
aim_badshot
PLAYERS: 0 / 12
ZakaleneZraky-Fy
fy_iraq2k
PLAYERS: 0 / 16
ZakaleneZraky-GunGam​e​
gg_concrete20
PLAYERS: 1 / 18

iluxa
ZakaleneZraky-Dust2
de_dust2
PLAYERS: 0 / 27