Counter Strike 1.6 servery

PB CS 1.6 ZakaleneZraky
YouTube kanal ZakaleneZraky Steam skupina ZakaleneZraky Facebooku skupina ZakaleneZraky PB CS 1.6 ZakaleneZraky
cs 1.6 Cs 1.6 Pub server 93.184.69.132:27053 Pripojiť
cs 1.6 Cs 1.6 Snow server 93.184.69.132:27054 Pripojiť
cs 1.6 Cs 1.6 Jailbreak#1 server 93.184.69.132:27055 Pripojiť
cs 1.6 Cs 1.6 Aim/Awp server 93.184.69.132:27056 Pripojiť
cs 1.6 Cs 1.6 Fy server 93.184.69.132:27057 Pripojiť
cs 1.6 Cs 1.6 GunGame server 93.184.69.132:27058 Pripojiť
cs 1.6 Cs 1.6 Dust2 server 93.184.69.132:27059 Pripojiť


DOMOV FORUM BLESKOVKY NOVINKY CS 1.6 PORTÁL CS 1.6 NÁVODY STAHUJ Cs 1.6 NAHLÁS CHEATER-a UNBAN SK/ENG BANLIST

Nokia 3310. Legenda je späť
Nokia 3310. Legenda je späť
Nvidia Geforce GTX1080Ti
Nvidia Geforce GTX1080Ti
Alien: Covenant 20th Century FOX Trailer
Alien: Covenant - Trailer
WONDER WOMAN Premiera filmu 1. jun 2017
WONDER WOMAN 1. jún 2017
XPG CLAN CUP Summer 2017 TURNAJ CSGO a FIFA17
XPG CLAN CUP Summer 2017


DreamHack Winter 2014

DreamHack Winter 2014 s CS:GO

A hneď vám to prezradíme - áno. Tam, kde to minulého roku všetko začalo, sa to aj pre tento rok všetko skončí. Môžeme teda už teraz s veľkou pravdepodobnosťou povedať, že spoločnosť Valve spolu s komunitou bude môcť dotovať a usporadúvať $250-tisícové turnaje až 3x do roka (pokiaľ, samozrejme, nepríde neskôr niečo podobné v štýle "The International" pre CS:GO).

Po EMS One Katowice 2014 na jar v marci a ESL One Cologne v lete v auguste príde na rad ten posledný, najchladnejší a v období, ktoré má tak každý hard-core hráč rád. Najpómpeznejší, lepší než kedykoľvek predtým a udeje sa v mekke Counter-Strikeu - Švédsku, v Jönköpingu na DreamHack-u Winter 2014, od 27. do 29. novembra 2014!

Pýtate sa, že čo môže byť ešte lepšie, než to čo sme videli v troch predlošlých turnajoch? Odpoveď by mohla niekoho prekvapiť, ale je ňou "rovnaké podmienky pre tréning pre všetky tímy účastniace sa turnaja". V teórii by to mohlo znamenať, že by sme uvideli tie najkrašie, najtesnejšie a úplne dychberúce roundy a zápasy. Nikto sa nebude na nič sťažovať a nikto nebude mať pred nikým žiadnú výhodu alebo nevýhodu.

- "Je to unikátna príležitosť ako vybudovať pred eventom veľké nadšenie, ako aj poskytnúť tímom rovnaké podmienky pre tréning. Nie je to len jedinečná vec pre DreamHack a tímy, ale aj komunitu ako celok. Sme nesmierne nadšení z tejto príležitosti a máme aj množstvo nových nápadov, ako bude turnaj prezentovaný ako na mieste, tak aj online. Veríme, že ponúkneme jeden z najlepších turnajov doteraz. - vyjadril sa flag Tomas Lyckedal, vedúci oddelenia eSportu pre DreamHack

Tímov bude, tak ako predtým, presne 16, tzn. 8 tímov si automaticky získalo miestenku už na predošlom turnaji, keďže sa prebojovali až do štvrťfinále, zatiaľ čo ďalších 8 bude zistených na základe rôznych kvalifikácií. Bližšie informácie o turnaji, teda systéme hrania a map-poolu, však ešte neboli zverejnené. Nechajme sa teda prekvapiť, čo si pre hráčov a nás divákov prichystajú organizátori spolu s Valve.

Top 8 tímov z ESL One Cologne:
flag NiP-Gaming
flag fnatic
flag Titan
flag Team dignitas
flag Virtus.pro
flag Cloud 9
flag Epsilon
flag Natus Vincere

8 tímov/výhercov kvalifikácií
flag iBUYPOWER (DHW14 NA Closed Qualifier)
flag LDLC (DHW14 EU Closed Qualifier)
flag PENTA Sports (DHW14 EU Closed Qualifier)
flag Planetkey Dynamics (DHW14 EU Closed Qualifier)
flag ESC Gaming (DHW14 EU Closed Qualifier)
flag HellRaisers (DHW14 EU Closed Qualifier)
flag Bravado Gaming (Wild-card / pozvánka)
flag myXMG (Wild-card / pozvánka)

Približný harmonogram:
- pred-turnajová príprava/bootcamp v Štokholme (dátumy a miesto budú upresnené)
- štvrtok, 27. november: Skupinová fáza
- piatok, 28. november: Štvrťfinále
- sobota, 29. november: Semifinále a Finále
Turnaj DreamHack Winter 2014 s CS:GO budeme sledovať a článok priebežne aktualizovať.UPDATE #1 (23.10.14):

Poznáme ďalších päť tímov, ktoré aby sa zúčasnitili DreamHacku, museli podstúpiť skúšku vo forme nevyspytateľnej online kvalifikácie. Prvým je iBUYPOWER, ktorý v uzavretej severo-americkej kvalifikácii zdolal pomerom 2-1 na mapy flag NetcodeGuides.com. iBP budú ta turnaji tohto kalibru už po štvrtýkrát, no v predošlých troch turnajoch sa im ani raz nepodarilo dostať sa von zo skupiny. Bude teda štyrka ich šťastné číslo? Ďalším tímom, od ktorého sa najviac očakávalo a ktorý sa jednoducho musel(!) dostať tento rok do Švédska, je tím Richarda "shox" Papillona - LDLC. A tak sa aj stalo. V uzavretej európskej kvalifikácii zdolali na záver flag myXMG výsledkom 2-0 na mapy. Zvyšné tri tímy, ktoré postúpili, však boli akýmsi prekvapením. Prvým a aj najväčším prekvapením bola výhra PENTA Sports nad vysoko favorizovaným flag HellRaisers, kedy Nemci po ťažkej námahe nakoniec zaslúžili výsledok 2-0 na mapy. Druhým bola výhra Planetkey Dynamics nad flag Flipsid3 Tactics, od ktorých sa predsa len čakalo trochu viac, no Nemci ich zdolali veľmi hladko a rýchlo, 2-0. Posledným bol zápas medzi poľským ESC Gaming a chalanmi z flag Team ALTERNATE. Poliaci si museli prvú mapu doslova vydrieť, no na druhej už akoby Nemci tlaku podľahli a tým aj stratili dych, a výsledok teda takisto, 2-0.

Poslednou fázou uzavretej európskej kvalifikácie bola akási "mini-playoff" séria, v ktorej sa stretli práve tie 4 tímy, ktoré prehrali proti už postupujúcim (viď odsek vyššie, kt. to sú). Zo všetkých štyroch nakoniec úspešne vzišiel HellRairsers. Stalo sa tak 22. októbra, kedy si zahrali zápas o miestenku na DHW14 proti myXMG. Tých porazili hneď na prvých dvoch mapách, a teda 2-0 (16:11 na de_overpass a 16:10 na de_mirage).

HR sú tak šiestym postupujúcim tímom na DHW14. Zostávajú však voľné ešte 2 miesta, pre ktoré však nebola ohlásená ešte žiadna medzinárodná kvalifikácia. Je tu dokonca možnosť, žeby nebola žiadna kvalifikácia, ale rozdali by sa rovno pozvánky, ktoré by poputovali niekomu z Brazílie, Ázie alebo aj Austrálie. Každopádne, aj bez týchto posledných 2 tímov už teraz môžeme vidieť, že turnaj bude nesmierne zaujímavým...


DreamHack Winter 2014 s CS:GO


UPDATE #2 (10.11.14):

Poslednými dvoma tímami sú teda flag myXMG a flag Bravado Gaming. Bolo tak oznámené 4. novembra, kedy zverejnili aj hlavných sponzorov turnaja a jeho oficiálne znenie. Tými sponzormi budú spoločnosti HyperX a ROCCAT, a teda už môžete tušiť, že turnaj ponesie názov 'DreamHack CS:GO Championship sponsored by HyperX and ROCCAT'.

Určite sa však niektorí z vás práve teraz v duchu pýtate: "Ale veď posledné 2 miesta mali v zátvorke napísane 'International Qualifier', teda medzinárodná kvalifikácia, tak prečo práve tieto tímy?!" Áno, nemýlite sa, ale organizátori turnaja však museli rýchlo konať. Čo viedlo DreamHack k tomuto kroku sa ale dočítate už v oficiálnom vyjadrení:

- "DreamHack sa obrátil na viacerých medzinárodných partnerov mimo Európy, ktorí by mohli hosťovať LAN/online kvalifikácie pre tento event, a skutočne, bolo tu viacero zaujímavých ponúk, žiaľ žiadna z nich sa nevošla do časového rámca. A preto sme sa nakoniec rozohodli, aby bolo najférovejšie prenechať znovu 1 slot pre najviac konkurencieschopný región v CS:GO, ktorým je Európa, a pre "ďalšieho v rade", ktorým bol v tomto prípade tím myXMG. Okrem toho takisto dávame šancu aj tímu Bravado Gaming, ktorý bol jedným z viacerých medzinárodných tímov, ktoré sa chceli turnaja zúčastniť. A keďže predošlé turnaje sa sústreďovali na tímy z regiónov Ázie a Oceánie, mysleli sme si, že by bolo pekné (aj kvôli športu) dať takisto šancu novému kontinentu."

Organizátori DreamHacku popri tom všetkom zverejnili aj informácie o tom, ako bude prezentovaný + ako bude prebiehať už spomínaná pred-turnajová príprava. Tímy budú do Štokholmu postupne prichádzať medzi 21. až 23. novembrom, keďže na tréning majú vyhradený čas od 21. do 26. novembra. 26. sa samozrejme všetci presunú na DreamHack. Miesto na tréning ponúkne nikto iný, než samotná legendárna herňa Inferno Online, presnejšie jej pobočka Inferno Online Odenplan. Každý tím dostane vlastné vyhradené (súkromné) miesto, resp. miestnosť s 5 počítačmi. Ďalší partner, spoločnosť Nordic Choice, zabezpečí najlepšie možné ubytovanie v podobe hotela uprostred Štokholmu, kde aj všetky tieto tímy budú spoločne ubytované. No nie je to super? Elita CS:GO scény pokope? DreamHack si takisto v spolupráci so spoločnosťou Björks Buss zriadil aj špeciálny CS:GO autobus, ktorý bude privážať prv všetky tímy a hráčov do Štokholmu a následne aj prevážať do Jönköpingu a zase naspäť.

Poslednou vecou týkajúcou sa prevedenia turnaja bude úžasný a exkluzívny CS:GO Stage, ktorý bude postavený vo vnútri Haly B v Elmia Aréne a bude pozostávať z troch obrovských tribún pre divákov a stageu pre 4 tímy, nad ktorým budú 4 veľkoplošné obrazovky. Kapacita tribún bude približne pre 1,200 ľudí. Dámi a páni... Vitajte vo Švédsku, mekke CS-ka...

DreamHack Winter 2014 s CS:GO


Samozrejme, nedá nespomenúť na záver pár zaujímavostí týkajúcich sa tímov, kt sa zúčastnia... Prvou bola kompletná rekonštrukcia tímu myXMG, kedy na záver pridali do súpisky (dúfajme, že už ale na stálo) flag Michaela "Friis" Jørgensena a flag Danniho "smF" Dyga, s ktorými podávali online solídne výkony. To však ešte nevedeli, že hneď na to budú pozvaní na DHW. Dáni teda musia byť šťastím celý bez seba a my im držíme samozrejme palce! Druhou z nich je určite zmena v zostave NiP po vyše 2 rokoch, na ktorú sme aj vytvorili exkluzívny článok "so všetkým všudy". Ďalej nasledoval šok v podobe okamžitého prepustenia 2 hráčov po príchode domov z ESWC 2014, presnejšie flag Joshua "steel" Nissana a flag Sama "DaZeD" Marine z iBUYPOWER, ktorých následne nahradili flag Derek "desi" Branchen a flag Nick "nitr0" Cannella. Poslednou zmenou je odchod flag Anila "cLy" Güleca od Planetkey Dynamics. Je to hlavne kvôli tomu, že turnaja sa nesmie zúčasniť žiadny hráč s VAC banom (teda každý hráč musí mať čistý štít všade a vo všetkom, podľa pravidiel spoločnosti Valve). Švédi z fnaticu medzitým stihli vyhrať už 3 LAN turnaje za sebou a v štýle, aký sme už dlho nevideli (tým tretím a zároveň ak posledným bolo finále fragbite MASTERS Ligy Sezóny 3). Poslednou (oveľa veselšou) zaujímavosťou je azda to, že severoamerický Cloud9 sa rozhodol pokračovať vo svojom výlete a dobrodružstve po Európe a hneď po ESWC 2014 odleteli z Paríža do Švédska predĺžiť si tak tréning, resp. bootcamp na takmer mesiac. Osobne od nich očakávam najviac (pretože som, samozrejme, voči nim až príliž zaujatý), keďže už sa nebudú môcť ospravedlniť a vyhovoriť na veci typu jetlag, internet, obrovské vzdialenosti a žiadny tréning. S miestom na trénovanie im pomohla spoločnosť Qpad, ktorá im poskytla ich centrálu, kde majú internet s pripojením 1Gb, High-End PC-čka a príjemné prostredie. Ale že ako si to C9 užívajú! Vo videu nižšie flag Jordan "n0thing" Gilbert a jeho klasický rap na letisku v Helsinkách.DreamHack Winter 2014 s CS:GO


Zaujímavé čítanie:
myXMG strácajú troch, pridávajú AcilioNa (ang)
myXMG priberá Friisa, smFa (ang)
iBUYPOWER prepúšťa steela, DaZeDa (ang)
DaZeD: "Cítim sa byť zradený" (ang)
nitr0 pripravený vstúpiť do iBUYPOWER (ang)
cLy odchádza z Planetkey Dynamics (ang)

Zatiaľ je to z našej strany všetko. Dychtivo však budeme čakať na vyžrebovanie skupín pre najväčšiu a aj poslednú tohtoročnú akciu/turnaj roka!


UPDATE #3 (13.11.14):

Práve dnes, vo štvrtok, presne 2 týždne od začiatku tohto najväčšieho digitálneho festivalu sveta, boli vylosované skupiny pre posledný najväčší tohtoročný turnaj sveta. Bol dokonca ohlásený ďalší sponzor turnaja, ktorým je 'bredbands bolaget', druhý najväčší a najpopulárnejší provider širokopásmového internetu vo Švédsku. Čo sa týka skupinovej fázy, opäť raz uvidíme už osvedčený GSL-formát hrania. Takisto bol zverejnený aj presný harmonogram turnaja, ktorý, dúfajme, bude vychádzať načas a my nebudeme musieť trpieť čakanie a delaye.

Rozpis skupín:
Skupina A
flag fnatic
flag Cloud9
flag HellRaisers
flag Bravado Gaming
Skupina B
flag Titan
flag Team dignitas
flag iBUYPOWER
flag PENTA Sports
Skupina C
flag LDLC
flag NiP
flag Planetkey Dynamics
flag ESC Gaming
Skupina D
flag Virtus.pro
flag Natus Vincere
flag Epsilon
flag myXMG


Presný harmonogram:
Skupinová fáza
- štvrtok, 27. novembra 2014:
Skupina A
10:30 - Warm-up
12:00 - (Skupina A.1) - flag fnatic vs. flag Bravado Gaming
13:00 - (Skupina A.2) - flag Cloud9 vs. flag HellRaisers
14:00 - (Skupina A.3) - Víťaz vs. Víťaz
15:00 - (Skupina A.4) - Porazený vs. Porazený
16:00 - (Skupina A.5) - A.3 Porazený vs. A.4 Víťaz

Skupina B
10:30 - Warm-up
12:00 - (Skupina B.1) - flag Titan vs. flag PENTA Sports
13:00 - (Skupina B.2) - flag Team dignitas vs. flag iBUYPOWER
14:00 - (Skupina B.3) - Víťaz vs. Víťaz
15:00 - (Skupina B.4) - Porazený vs. Porazený
16:00 - (Skupina B.5) - B.3 Porazený vs. B.4 Víťaz

Skupina C
17:00 - Warm-up
18:30 - (Skupina C.1) - flag LDLC vs. flag ESC Gaming
19:30 - (Skupina C.2) - flag NiP vs. flag Planetkey Dynamics
20:30 - (Skupina C.3) - Víťaz vs. Víťaz
21:30 - (Skupina C.4) - Porazený vs. Porazený
22:30 - (Skupina C.5) - C.3 Porazený vs. C.4 Víťaz

Skupina D
17:00 - Warm-up
18:30 - (Skupina D.1) - flag Virtus.pro vs. flag myXMG
19:30 - (Skupina D.2) - flag Natus Vincere vs. flag Epsilon
20:30 - (Skupina D.3) - Víťaz vs. Víťaz
21:30 - (Skupina D.4) - Porazený vs. Porazený
22:30 - (Skupina D.5) - D.3 Porazený vs. D.4 Víťaz

Play-off
- piatok, 28. novembra 2014:
10:00 - Round of 8 - Zápas #1 (Bo3)
13:30 - Round of 8 - Zápas #2 (Bo3)
17:00 - Round of 8 - Zápas #3 (Bo3)
20:30 - Round of 8 - Zápas #4 (Bo3)

- sobota, 29. novembra 2014:
13:00 - Semifinále #1 (Bo3)
16:30 - Semifinále #2 (Bo3)
21:00 - Grandfinále (Bo3)


UPDATE #4 (18.11.14):

Dnešným dňom pravdepodobne uzavrieme pred-turnajové updatey, keďže boli zverejnené posledné dôležité informácie o turnaji, ktoré sú pre mňa osobne zároveň jednými z najdôležitejších, a to sú komentátori, t. j. skupina ľudí, ktorá nás bude baviť, informovať a sprevádzať počas celého diania DreamHacku. A tohtoročná crew bude, aspoň podľa mňa, ešte lepšia než tá naposledy (a) pred rokom. Uvidíme legendárneho SirScootsa spolu s bezchybným a špičkovým Thorinom. Objaví sa aj tradičná a už dávno oťukaná dvojica Anders-Semmler. Prekvapením tejto crew však bude famózny a brutálny Tosspot, ktorý sa konečne po dlhom čase vracia. Ďalším a ešte väčším prekvapením budú dvaja ľudia, presnejšie Švédi. Jedným z nich je bývalý profesionálny hráč CS 1.6, ktorý ju hral do jej úplného konca a ktorého sme mali možnosť vidieť naposledy hrať spolu s f0restom v SK Gamingu... niektorí už možno tušia... a je to Johan Klasson, a.k.a. "face" jeden z najlepších (a možno aj najlepší) "support" hráčov svojej doby, ktorý sa po strašne dlhej dobe vrátil aby nám ponúkol svoje observer schopnosti, teda on sám bude mať na starosti prehliadanie (spectator kameru) v hre. Tým druhým bude Fifflaren, teraz už bývalý hráč najúspešnejšieho CS:GO tímu histórie, ktorý prijal ponuku takisto spolukomentovať. Všetky zápasy však nemôže uvádzať hlavný kanál, keďže časový harmonogram to nedovolí, a preto bude k dispozícii aj druhý kanál v podaní FACEIT TV pre tie zvyšné zápasy a v podstate aj pre ľudí, ktorí veľmi nemusia už tých vyššie spomenutých ľudí.

Komentátori:
flag Scott "SirScoots" Smith (Host)
flag James Duffield (Stage Host)
flag Duncan "Thorin" Shields (Expert)
flag Auguste "Semmler" Massonat (Komentátor)
flag Anders Blume (Komentátor)
flag Stuart "Tosspot" Saw (Komentátor)
flag Robin "Fifflaren" Johansson (Komentátor)
flag Johan "face" Klasson (Observer)
flag FACEIT TV - Sekundárny kanál pre zápasy Dňa #1

Aby sme Vás však ešte viac "NAMOTALI" na tento posledný turnaj v roku, organizátori spolu s dnešnými informácia zverejnili aj oficiálny trailer. Dámy a páni, prosím, vychutnávajte...UPDATE #5 (21.11.14):

Šokujúce! Tímy Titan a Epsilon sú diskvalifikovné. Stalo sa tak na základe potvrdeného používania externých prostriedkov (cheatov) hráčmi Hovika "KQLY" Tovmassiana (za Titan) a Gordona "Sf" Giryho (za Epsilon). Hneď v ten deň, teda piatok 21. bola oznamená provizórna offline kvalifikácia, ktorá sa mala uskutočniť v Štokholme, v jednej z Inferno Online pobočiek. A keďže táto kvalifikácia bola zorganizovaná len v rýchlosti, keďže bolo potrebné ihneď nájsť 2 tímy, pozvali teda hneď 4 nordické tímy, ktoré mali už skôr záujem dostať sa na tento turnaj, len pohoreli v kvalifikáciách. Jednalo sa o tímy flag CPH Wolves, flag 3DMAX, flag Flipsid3 Tactics a flag London Conspiracy. Tie sa museli ihneď dostaviť do Švédska, keďže hneď v sobotu sa táto kvalifikácia pod názvom DreamHack Winter 2014 Last Call Qualifier hrala. Keďže sa bojovalo o 2 miesta, hrali sa teda len 2 Bo3 série/zápasy. Prvý zápas sa konal už v 13:00 a proti sebe si zahrali CPH Wolves a 3DMAX. Nakoniec to skončilo úspechom pre Dánov, ktorí porazili Fínov pomerom 2-1 na mapy (presnejšie 7:16 na de_mirage, 16:12 na de_nuke a 16:14 na de_dust2). V druhom zápase sa zase stretli zvyšné 2 tímy, ktoré sú súpermi už od nepamäti a keďže spolu aj priamo susedia na Škandinávskom polostrove. Švédi však nakoniec potvrdili, že sú favoritom. A bol to rýchly proces. Nórov porazili pomerom 2-0, teda už hneď v dvoch mapách a to dokonca rovnakým výsledkom 16:13 na de_cache aj de_inferno. Obe víťazne tímy však súhlasili a dohodli sa aj na tom, že si zvolia aj skupinu v ktorej si na DreamHacku Winter zahrajú. A obe tímy teda preferovali hrať v Skupine B. A teda organizátori usporiadali ešte jeden rýchly Bo1 zápas, akýsi "sudden-death", teda rýchlu smrť, rýchlu a nekompromisnú, ktorá by im toto umiestnenie potvrdila. Úspešnejší v tomto smere boli Dáni, ktorý vyhrali solídnym pomerom 16:6 na mape de_cobblestone.

Zaujímavosti:

Pred-turnajové rozhovory - HLTV.org (ang)
flag TaZ: "Verme Vo Valve"
flag Friis: "Chcem (mať) čistú scénu"
flag dupreeh: "No more chokerino!"
flag NBK: "Nepriatelia sú stále pred nami"
flag Polly: "Cítime sa byť pripravení"
flag cadiaN: "Verím [že dokážeme prekvapiť]"
flag iBUYPOWER: "Musíme hrať čo najlepšie po celý čas"
flag n0thing: "[sgares] Znovu calluje (hovorí taktiky)"
flag JW: "Zostaneme jednotní"
flag innocent: "Žiadneho zľutovania nad cheatermi"
flag Troubley: "Vidím nás v top 4-ke"


Pred-turnajové rozhovory - Aftonbladet.se (ang/swe)
flag Jordan "n0thing" Gilbert: "Cítime sa na rovnakej úrovni iných top-tímov sveta"
flag Wiktor ”TaZ” Wojtas: "Counter-Terroristi by ich mali zatknúť [cheaterov]"
flag Anders Blume: "Budúci rok uvidíme hru v úplne inej dimenzii"Zaujímavé čítanie:
HellRaisers potvrdili B1ad3a ako kouča (ang)
Biggest storylines for DreamHack by Tomi "lurppis" Kovanen (ang)
Návod na DreamHack Winter 2014 CS:GO Major pre League of Legends hráčov by Duncan "Thorin" Shields (ang)
Výsledky DreamHack Winter 2014 CS:GO Championship:
1. miesto: flag LDLC - $100,000
2. miesto: flag NiP - $50,000
3.-4. miesto: flag Virtus.pro - $22,000
3.-4. miesto: flag Natus Vincere $22,000
5.-8. miesto: flag HellRaisers - $10,000
5.-8. miesto: flag Penta Sports - $10,000
5.-8. miesto: flag fnatic $10,000
5.-8. miesto: flagdignitas - $10,000
9.-12. miesto: flag Cloud9 - $2,000
9.-12. miesto: flag iBUYPOWER - $2,000
9.-12. miesto: flag ESC Gaming - $2,000
9.-12. miesto: flag FlipSid3 Tactics - $2,000
13.-16. miesto: flag Bravado Gaming - $2,000
13.-16. miesto: flag CPH Wolves - $2,000
13.-16. miesto: flag Planetkey Dynamics - $2,000
13.-16. miesto: flag myXMG - $2,000

Zdroje: hltv.org, dreamhack.se, infernoonline.com, esport.aftonbladet.se, goldper10.com

MythBuster dňa October 05 2014 · 1 Komentárov · 6818 Prečítané ·VytlačiťKomentáre

#1 | Starypramen dňa November 18 2014 19:45:59
Smajlííík...

Pridať komentár

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Hodnotenia

Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.

Obchod Angyal

Related News

SUTAZ o HRU CS:GO - DreamHack Open Valencia 2015
SUTAZ o HRU CS:GO DreamHack Open Summer 2015
DreamHack oznamuje terminy az do roku 2018 - DreamHack Bukurest 2015
ESWC 2014
Ziskaj CS:GO - Tipni si vitaza DreamHack Winter 2014 a vyhra je tvoja
ESL One Cologne 2014 - Vysledky
ESL One Cologne 2014 European Finals CS:GO Live Stream
Novy rozsiahly patch 7/1/2014 pre CS:GO je tu!
Motoakcia Stretnutie so Sekacmi Maninska Tiesnava 19 jul 2014
Majk Spirit v Povazskej Bystrici koncert v clube MAJESTIC Music Bar 20 jun 2014
Zive vysielanie z vystavy E3 2014 v Los Angeles
POVAZSKA ROCKUJE FEST 2014 - Hudobny festival PB
Najlepsie Filmy LETO 2014
DreamHack Summer CSGO turnaj o 30000 dolarov
Uprising Reggae Festival 2014
Vystava E3 2014 v Los Angeles sviatok vsetkych hracov
Slovakia Ring 2014 - Najlepsie podujatia v tomto roku
Profi scena aktualne - Cs:Go eSport 2014 - vydanie #2
CS:GO Liga FACEIT Spring 2014 - od 19:00h Live
Power fest - Slovakia Ring 1. maj 2014
Cs:Go FACEIT CUP marec 2014 - LIVE od 19:00h
Durdovsky vystrek 2014 - Velke Finale SMHL 2014 bude opat v Durdovom
CS:GO Liga - Fragbite Masters 2014 LIVE od 18:30h
World Cyber Games (WCG) oznamilo zrusenie vsetkych turnajov v roku 2014
CS:GO Turnaj Fragbite Masters 2014 naživo od 18:15h
DreamHack Steelseries CS:GO Invitational – Finále o 7,500$ od 22:30h
IEM Cologne StarCraft II turnaj 13.-16. február 2014 + Harmonogram vysielania
Assembly Winter 2014 Counter-Strike: Global Offensive turnaj, Výsledky
Finále 3. série európskeho šampionátu World of Tanks, sa uskutoční 24-25 januára 2014
Turnaj Cs:Go EMS One Katowice 2014 - Výsledky

Vychodniarsky WindowsGaleria Povazska Bystrica Dialnica v Obrazoch 32beautiful hot girl wallpaper 51Hot Ass Wallpapers hdauto,cica 50auto,cica 15F-16 3

Video: 70 metrový podjazd v Holandsku postavený zaNikdy sa nezahrávaj s ruským bagristom!TOP BEST FUNNY ELEVATOR PRANKS! (COMPILATION ALL TFunny Arab Public Bomb Scare Prank videos CompilatTop 10 Funniest Scare Pranks 2017border

GameW.eu - Tretí Slovenský server list
http://pittbul.eu
Half-Life.sk Domov každého Half-Life hráča
Obchod Angyal

Pokec zZ - Pridaj správu:

Musíte byť prihlásený, aby ste mohli pridať správu.

23-09-2018 11:55
:ADMIN NA fy SNOWWWWWWW

23-09-2018 11:54
admin na FY snowwwwwwww more smi kkt wh

13-03-2018 20:36
Server # 725 Server tried to send invalid command:"echo [AMXBans] Reason: 'MULTI reconnect pri zabiti_cheat' "[AMXBans] =============================================== [AMXBans]

13-03-2018 11:27
Tu na fóre si vypln žiadosť http://zakalenezr...orum_id=10

13-03-2018 01:43
Da sa tu získať prava ? Grin

12-03-2018 15:29
jo Grin

11-03-2018 21:17
Helou,funguje to tu ešte

18-02-2018 13:03
Padlo JB mohli by ste ho nahodit diky Grin

16-02-2018 11:57
ADMIN NA fY SNOW ZASE geNO jano ZAPLY DIKES

16-02-2018 10:51
stroj ara more BAN

16-02-2018 10:50
CAWTE admin prosim na fy snow je tam K.....t dikes

26-01-2018 00:46
Sa dnes Matrix zlomil

01-12-2017 19:07
Zabanován. Díky

30-11-2017 18:12
Dakujeme za demo ked sa hrač pripoji odkontrolujeme si ho.

26-11-2017 18:39
FY SNOW ADMIN tam sem tam aj zavita? https://www.ulozto.cz/!cVHy42N9Kxhe/trapka-dem nick trapka wh-aim

12-11-2017 13:20
čaute je tu niekto? niejaky admin ?

30-08-2017 19:39
prosiiim o unban Sad prosiim stvalo ma to ze ma jeden typek dal 5 krat cez stenu prosiiim unban

23-08-2017 22:07
Zdravim Lajter dostal som ban lebo som kopiroval pinkyho meno ale iba preto lebo sme trollili kamoša že je admin na servery prosim unban [AMXBans] =============================================== [

16-05-2017 19:22
lajter prosiiiiiimmm daj mi unban prosiiiiiiim

04-05-2017 19:55
Oki

04-05-2017 08:28
sry skolila ma angina ta som bol mimo, prestudujem a dam vediet

02-05-2017 15:22
Cau MeliXer sefko ti napise Smile)

26-02-2017 21:28
Gratulujeme výhercom ostatným klanom Ďakujeme za účasť.

26-02-2017 21:27
FINÁLE Under.Pro vs. Revenge 0:2

Naposledy nakukol

Psychoman06:57:58
wYNko 3 dní
MeliXer 5 dní
Ludwo 5 dní
D3N@rius 1 týždeň
Daj mi na Liiicko 2 týždnov
dreazet 3 týždnov
Lajter 3 týždnov
cqb 5 týždnov
DaRaK 6 týždnov
trew 7 týždnov
Starypramen 8 týždnov
RoboT 9 týždnov
SLAID11 týždnov
panpinky15 týždnov
andreas22 týždnov
IkMj31 týždnov
SAS SVK 133 týždnov
Xoten33 týždnov
Whey35 týždnov

border

Podpora ZzCs 1.6 Server Zz

ZakaleneZraky-Pub
de_train
PLAYERS: 0 / 28
ZakaleneZraky-Snow
fy_snow
PLAYERS: 3 / 18

az sum chaioman :D
sds
smokepurpp
ZakaleneZraky-Jailbr​eak#1​
jb_snow
PLAYERS: 0 / 20
ZakaleneZraky-Aim/Aw​p​
aim_awp
PLAYERS: 2 / 12

_Ilija_
Miso
ZakaleneZraky-Fy
fy_houses
PLAYERS: 2 / 16

[Spam Detected]
Wael
ZakaleneZraky-GunGam​e​
gg_death_box
PLAYERS: 0 / 18
ZakaleneZraky-Dust2
de_dust2
PLAYERS: 1 / 27

zoki