Counter Strike 1.6 servery

PB CS 1.6 ZakaleneZraky
YouTube kanal ZakaleneZraky Steam skupina ZakaleneZraky Facebooku skupina ZakaleneZraky PB CS 1.6 ZakaleneZraky
cs 1.6 Cs 1.6 Pub server 93.184.69.132:27053 Pripojiť
cs 1.6 Cs 1.6 Snow server 93.184.69.132:27054 Pripojiť
cs 1.6 Cs 1.6 Jailbreak#1 server 93.184.69.132:27055 Pripojiť
cs 1.6 Cs 1.6 Aim/Awp server 93.184.69.132:27056 Pripojiť
cs 1.6 Cs 1.6 Fy server 93.184.69.132:27057 Pripojiť
cs 1.6 Cs 1.6 GunGame server 93.184.69.132:27058 Pripojiť
cs 1.6 Cs 1.6 Dust2 server 93.184.69.132:27059 Pripojiť


DOMOV FORUM BLESKOVKY NOVINKY CS 1.6 PORTÁL CS 1.6 NÁVODY STAHUJ Cs 1.6 NAHLÁS CHEATER-a UNBAN SK/ENG BANLIST

Nokia 3310. Legenda je späť
Nokia 3310. Legenda je späť
Nvidia Geforce GTX1080Ti
Nvidia Geforce GTX1080Ti
Alien: Covenant 20th Century FOX Trailer
Alien: Covenant - Trailer
WONDER WOMAN Premiera filmu 1. jun 2017
WONDER WOMAN 1. jún 2017
XPG CLAN CUP Summer 2017 TURNAJ CSGO a FIFA17
XPG CLAN CUP Summer 2017


Zmeny v NiP

Zmena prišla pre niekoho, ako napr. skalných fanúšikov Ninjov, ako veľké prekvapenie, no pre tých s chladnou hlavou a zdravým uvažovaním ako očakávaný ťah. Už na poslednom obrovskom turnaji, ESL One Cologne 2014 na Gamescome, sme mohli vidieť, ako hrali. Švédi sa ním predierali horko-ťažko, sám flag Christopher "GeT_RiGhT" Alesund v jednom rozhovore povedal, že toľko tesných výhier naraz a za sebou ešte nevyhral, resp. nezažil. S odstupom času sa na ten turnaj pozerá ešte jasnejšie a ešte jasnejšie vidíme samotné akcie, ktoré vyvolali ďalšie a ďalšie reakcie. ESL One Cologne mohol byť akousi predzvesťou toho, čo mohlo NiP čakať v blízkej dobe, keďže ich "beh" na ňom pripomínal ani nie tak beh, ako skôr, dovolím si povedať, plazenie sa z úplne posledných síl. Niektorí hovorili, že to bola práve mapa de_cobblestone a "randomness", teda náhodnosť mappoolu a veto-systému, ktorá im pomohla predrať sa až do úplného finále a zvíťaziť tak nad fnatic-om. Pre mňa osobne to vyzeralo tak, že práve vtedy bol k Ninjom boh CS-ka zhovievavejší a nechal ich "zaslúžene" vyhrať. Iróniou totiž bolo, že pri predošlých 2 obrovských turnajoch boli NiP v oveľa lepšej forme, no ajtak prehrali. A teda, kto by neprial tímu, ktorý dominoval v CS:GO tak dlho, ktorý bol najviac konzistentný, pravidelne vyhrával rôzne turnaje, no nemohol vyhrať práve ten jeden z najväčších, ktorý jednoducho musel mať pod svojou taktovkou ako 'víťaz'?

A tak, ESL One Cologne bol ten posledný veľký "výdych". Mesiac po ňom sa NiP rozhodlo odstúpiť z online fázy ESEA Invite Sezóny 17, kedy vyhrali len 2 zo 6 zápasov. Neskôr, 25. septembra, kedy sa hral DreamHack Stockholm, nedokázali postúpiť do play-off, keďže vypadli už v skupinovej fáze, kedy 1 výhra (16:8 na de_inferno) nad Nemcami z Team ALTERNATE nestačila, pretože ich následne porazili obidva francúzske celky, LDLC (3:16 na de_inferno) a Titan (13:16 na de_dust2). O päť dní neskôr boli eliminovaní z online fázy SLTV StarSeries Ligy Sezóny XI., čo znamenalo, že nepoputujú na LAN finále. Následne, 10. októbra skončila ich kampaň v online fáze FACEIT Ligy Sezóny 2, kedy sa umiestnili na 5. mieste v tabuľke, s výsledkom 7 vyhratých a 7 prehratých zápasov. Opäť to znamenalo, že sa nedostanú na ďalšie LAN finále. No a posledná pohroma prišla len nedávno, a to na ESWC 2014, kedy dokázali zvíťaziť len 2-krát, a to nad tímami ako CPH Wolves a KaBuM, avšak nasledovali prehry proti Titanu, HellRaisers, ba aj takému neznámemu tímu ako flag Platinium Servers. To spôsobilo zase ďalšie vypadnutie zo skupinovej fázy, čo v preklade znamená aj ďalšie nepostupenie do play-off. A osud NiP bol spečatený...

Po vĺne neúspechov tak bola kritika tentoraz už obrovská, ktorá sa už dlho-predlho prehlbovala. Zmena jednoducho už musela skôr či neskôr prísť, muselo sa niečo zmeniť, pokiaľ by chceli Ninjovia v budúcnosti ešte niečo vyhrať a byť znova konkurencieschopný. A tak sa z tímu rozhodol odstúpiť flag Robin "Fifflaren" Johansson, ktorý v tíme zastával pozíciu hlavného AWP-čkara, ktorú miestami kombinoval s pozíciou IGL-a (in-game leadera). Navyše oznámil definitívny koniec svojej profesionálnej hráčskej kariéry. Stalo sa tak po dlhých 2 rokoch a 3 mesiacoch, presne od augusta 2012, ktoré v tíme strávil. Najviac kritizovaným hráčom z tímu bol vždy práve Johansson, teda aspoň približne posledný rok, keďže jeho level hrania bol ešte na horšej úrovni, než ako v roku 2012 a ešte aj 2013. Najviac mu to dával pociťovať flag Tomi "lurppis" Kovanen, redaktor HLTV.org a známa osobnosť eSportu, ktorý sa aj viac-krát vyjadril a nabádal, že by mal skončiť s hraním, keďže podľa neho bol Johansson až tak zlý. Mal to však aj štatisticky opodstatnené, pretože Fifflaren mal z tímu, podľa štatistík z HLTV.org, najhorší rating, a to 0.95 (pre porovnanie - štvrtý najhorší rating v tíme má flag Adam "friberg" Friberg, ktorý sedí na číslach 1.09). Johansson však dostal ponuku aj naďalej pracovať pre túto legendárnu organizáciu, avšak žiadne oficiálne stanovisko ešte nebolo potvrdené.

Oficiálne vyjadrenie Fifflarena:
- "Tieto posledné 2 roky boli pre mňa zážitkom na celý život, tak veľa som sa toho naučil, precestoval som celý svet a mal som šancu spoznať sa so štyrmi úžasnými ľuďmi, ktorých môžem hrdo nazývať svojími priateľmi.Toto sú spomienky, ktoré budem pevne držať po zvyšok celého môjho života. Veď nakoniec, prestavali sme legendárnu značku NiP, a táto je dedičstvom, ktoré nechávame za sebou, aby sme sa pohli ďalej a objavili tak iné sny vo svojom živote.

Bez ohľadu na to, kto po mne prevezme moje miesto, úprimne dúfam a verím, že tím bude hrať dobre aj naďalej a že bude víťaziť, keďže toto bolo vždy naším hlavným cieľom a ja si myslím, že oni si to skutošne zaslúžia. Chcem sa poďakovať svojim bývalým spoluhráčom, vedeniu NiPu, ktoré a špeciálne poďakovanie všetkým mojim fanúšikom za lásku a podporu, ktoré mi prejavili za celé tie roky."
Teraz sa však objavuje tá druhá, oveľa podstatnejšia otázka, ktorá znie - Kto nahradí Fifflarena? Predsa len, do ďalšieho veľkého $250,000 turnaja DreamHack Winter 2014 zostáva necelý mesiac. Tímy už začínajú pomaličky ale isto trénovať, zatiaľ čo NiP majú len štyroch hráčov. S tým nám pomôže známy redaktor, analytik, tvár a historik" eSportu, flag Duncan "Thorin" Shields, ktorý na túto tému vytvoril video, kde komentuje túto situáciu, dôvody prečo sa tak stalo, rozoberá štruktúru tímu a nakoniec aj to, kto by mal byť tým správnym piatym hráčom v tíme.Neprešiel poriadne ani deň a hneď si mohol Shields sám sebe pogratulovať, keďže mal správnu "predtuchu". Vedenie oznámilo, že pod dočasné krídla, na skúšku, vezmú azda najhorúcejšieho kandidáta v tejto dobe, ktorým je 23-ročný flag Mikail "Maikelele" Bill, tiež známy aj pod prezývkou "eksem", s ktorou skôr pôsobil a človek, ktorý hrával za tímy ako LGB eSports a SK Gaming. Naposledy pred mesiacom hrával aj za mix-tímu UnWanted, z ktorého bol však prepustený kvôli interným problémom. Neskôr sme ho mohli vidieť v akcii aj u mousesports, avšak na permanentnú dobu to nebolo, lebo tím potreboval len náhradníka na kratučký čas. Teraz však dostal jedinečnú a ojedinelú šancu v podobe skúšobnej doby v NiP. Pokiaľ zapôsobí, ihneď mu je ponúknutá zmluva už nastálo.

Na celú túto situáciu sa nevyjadril nikto iný, než samotný flag Emil "HeatoN" Christensen, riaditeľ a vedúci NiP:
- "Je to mladý a hladný hráč, ktorý na mňa veľmi zapôsobil v posledných mesiacoch. Množstvu ľudí môže ukázať, že sa mýlili a my sme sa teda rozhodli, že mu túto životnú šancu dáme a uvidíme, čo budúcnosť prinesie. Viem, že túto príležitosť si bude vážiť a že urobí všetko preto, aby pomohol tímu napredovať. Som si istý, že v NiP rodine si nájde svoje miesto, pokiaľ mu to ale v skúšobnej dobe pôjde dobre, tak teda, môžeme ho oficiálne privítať!"

Zostava NiP:
flag Christopher "GeT_RiGhT" Alesund
flag Patrik "f0rest" Lindberg
flag Richard "Xizt" Landström
flag Adam "friberg" Friberg
flag Mikail "Maikelele" Bill

Mikail Maikelele BillČo si však o tom všetkom myslíte Vy? Dokáže Bill zaujať a potvrdiť tak svoj skill? Či možno ešte viac dôležitejšie, dokáže pomôcť NiP a následne ich aj "znovuzrodiť"? Alebo budeme svedkami už teraz začínajúcej éry FNATIC-u, ktorá vyzerá tak brutálne strašne, ako sám Duncan Shields predpovedal a ja s ním nesmiem nič iné, len súhlasiť? Zistíme už v priebehu tohto mesiaca a, samozrejme, na DreamHacku Winter 2014!Zaujímavé čítanie:
Ako najlepší CS:GO tím všetkých čias skončil na dne (ang)
pita z NiP presvedčený o víťazstve na DH Winter (ang)
Meikelele: Beriem túto šancu (ang)
NiP 2012-2014 v detaile, od D. Shields (ang)
NiP 2012-2014 v detaile časť 1., od D. Shields (ang)Zdroje: HLTV.org, fragbite.se, aftonbladet.se, goldper10.com

MythBuster dňa November 04 2014 · 2 Komentárov · 3764 Prečítané ·VytlačiťKomentáre

#1 | Lajter dňa November 05 2014 10:39:46
Ta držím palce s novou zostavou, ale nemyslím si že na dreamhacku budú hrať hlavnú úlohu
#2 | Starypramen dňa November 05 2014 15:28:23
Pekný článok...
Budú to mať hrozne tažké do konca mesiaca nacvičiť fatálne taktiky na toľko máp...

Pridať komentár

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Hodnotenia

Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.

Obchod Angyal

F-22 Raptor 3auto,cica 28Hot Girl HD WallpaperGirl 14zz.comVeterán 5Tank 10

Video: 70 metrový podjazd v Holandsku postavený zaNikdy sa nezahrávaj s ruským bagristom!TOP BEST FUNNY ELEVATOR PRANKS! (COMPILATION ALL TFunny Arab Public Bomb Scare Prank videos CompilatTop 10 Funniest Scare Pranks 2017border

GameW.eu - Tretí Slovenský server list
http://pittbul.eu
Half-Life.sk Domov každého Half-Life hráča
Obchod Angyal

Pokec zZ - Pridaj správu:

Musíte byť prihlásený, aby ste mohli pridať správu.

31-05-2018 11:47
admin na FY SNow plis DEGESi su tam Shock

13-03-2018 20:36
Server # 725 Server tried to send invalid command:"echo [AMXBans] Reason: 'MULTI reconnect pri zabiti_cheat' "[AMXBans] =============================================== [AMXBans]

13-03-2018 11:27
Tu na fóre si vypln žiadosť http://zakalenezr...orum_id=10

13-03-2018 01:43
Da sa tu získať prava ? Grin

12-03-2018 15:29
jo Grin

11-03-2018 21:17
Helou,funguje to tu ešte

18-02-2018 13:03
Padlo JB mohli by ste ho nahodit diky Grin

16-02-2018 11:57
ADMIN NA fY SNOW ZASE geNO jano ZAPLY DIKES

16-02-2018 10:51
stroj ara more BAN

16-02-2018 10:50
CAWTE admin prosim na fy snow je tam K.....t dikes

26-01-2018 00:46
Sa dnes Matrix zlomil

01-12-2017 19:07
Zabanován. Díky

30-11-2017 18:12
Dakujeme za demo ked sa hrač pripoji odkontrolujeme si ho.

26-11-2017 18:39
FY SNOW ADMIN tam sem tam aj zavita? https://www.ulozto.cz/!cVHy42N9Kxhe/trapka-dem nick trapka wh-aim

12-11-2017 13:20
čaute je tu niekto? niejaky admin ?

30-08-2017 19:39
prosiiim o unban Sad prosiim stvalo ma to ze ma jeden typek dal 5 krat cez stenu prosiiim unban

23-08-2017 22:07
Zdravim Lajter dostal som ban lebo som kopiroval pinkyho meno ale iba preto lebo sme trollili kamoša že je admin na servery prosim unban [AMXBans] =============================================== [

16-05-2017 19:22
lajter prosiiiiiimmm daj mi unban prosiiiiiiim

04-05-2017 19:55
Oki

04-05-2017 08:28
sry skolila ma angina ta som bol mimo, prestudujem a dam vediet

02-05-2017 15:22
Cau MeliXer sefko ti napise Smile)

26-02-2017 21:28
Gratulujeme výhercom ostatným klanom Ďakujeme za účasť.

26-02-2017 21:27
FINÁLE Under.Pro vs. Revenge 0:2

26-02-2017 19:16
Finále o 20:00h Under.Pro vs. Revenge - Inferno, Train, Dust2

Naposledy nakukol

Psychoman23:36:38
dreazet 1 deň
RoboT 4 dní
wYNko 5 dní
cqb 6 dní
panpinky 1 týždeň
MeliXer 2 týždnov
D3N@rius 4 týždnov
Daj mi na Liiicko 6 týždnov
SLAID 8 týždnov
andreas 9 týždnov
trew11 týždnov
Lajter14 týždnov
Ludwo17 týždnov
IkMj18 týždnov
SAS SVK 120 týždnov
Xoten20 týždnov
Whey21 týždnov
Smajlo22 týždnov
stenky22 týždnov

border

Podpora ZzCs 1.6 Server Zz

ZakaleneZraky-Pub
de_dust2
PLAYERS: 0 / 28
ZakaleneZraky-Snow
fy_snow
PLAYERS: 0 / 18
ZakaleneZraky-Jailbr​eak#1​
jb_snow
PLAYERS: 0 / 20
ZakaleneZraky-Aim/Aw​p​
c21_aim
PLAYERS: 0 / 12
ZakaleneZraky-Fy
fy_iceworld2k3
PLAYERS: 0 / 16
ZakaleneZraky-GunGam​e​
gg_dry
PLAYERS: 0 / 18
ZakaleneZraky-Dust2
de_dust2
PLAYERS: 1 / 27

R o . Faralag .R o ADMINE_FREE